HOUNDS HATA

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda EfsaneAto tarafından 8 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. EfsaneAto

EfsaneAto Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    HOUNDS OYNARKEN KARAKTERLER GÖZÜKMÜYOR BENIM KARAKTERİMDE GÖZÜKMÜYOR ADMİN YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

4 kişi bunu beğendi.
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    4 saatir oyundayım yoruldum çıktım 6 level oldum , clanımızda senin sorunun gibi birşeyle karşılaşmadık

3. EfsaneAto

EfsaneAto Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    NADİR GÖRÜLEN Bİ HATA SANIRIM AMA KÖTÜ OLDU ENTERESAN Bİ HATA

4. Classiandre

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna girerken error hatası verıyor giriş yapılmıyor. yardımcı olabilecek yokmu

5. yagizoskay

yagizoskay Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeşim aynn bendede öyle oldu uygulama bulunamıyor dedi ilkinde sonra oyuna başlat dedim error werdi sonra bidahakinede bu işlem için belirliten dosyayla hiçbir uygulama birleştirilmemiş.diyor lütfen yardım edin 4 haftadır bu oyunu bekliyorum ve büyük hayal kırıklığı oldu oyun kötü demiyorum girmesi zor ya :D admin nolursun yardım et cok istiyorum bu oyunu oynamayı ya

6. KadiR19

KadiR19 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu Efsaneato nun hatasının aynısı bendede çıktı 1. bölümü geçiyorum en başta sonra bi sedye bikaç radyo bide mermi kutusu çıkıyo hani siz karakter oluştururken geldiğniz yer ora bizde gözükmüyor karakter oluşturamıyoruz yetkililer ilgilenirse sevinirim !!

7. emirhan

emirhan Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kadir19 aynısı bende oluo silahlar falan var radyolar karkter oluştur falan yok galiba dosya eksin lutfen yardım

8. StrongerRoar

Alınan Beğeniler:
    0
    Aynı hata bende de var abi karekter yaratma bölümü gözükmüyo sadece lambalar sallanıyo yardım

9. Mustafa

Mustafa Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    oyuna girerken öğreticiyi yaptıktan sonra oyun oyle kalıyor karakter olusturamıyorum admin yardımcı olursanız sevinirim
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 21 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    .

10. ThugLifeX

ThugLifeX Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    lanet gelsinki aynı hata bendede var önce unsupported shader version hatası veriyor ok basıyorum oyun açılıyor ama karakter yüklenmiyor grafikler bir garip