Hounds Kişisel,Klan,Ürün Depoları

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 28 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,462
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Depolar
  Oyun içinde 3 adet depo bulunmaktadır. Bunlar: Kişisel Depo,Klan Deposu ve Ürün Deposudur.


  Kişisel Depo
  Kendinize ait eşyalarınızı koyabileceğiniz depolama alanıdır. Oyunda "F3" tuşuna basarak özel odanızdan özel oda menüsü başlığı altında deponuzu kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Ya da Oyun içinde [MESAJ] ERKA ile konuşma başlatıp deponuzu görebilirsiniz.

  [​IMG]

  Kişisel Depo Kullanımı

  Kişisel deponuza eşyalarınız koyabilir ve üzerinizde fazla eşya taşımayarak daha düzenli bir envantere sahip olabilirsiniz. Stok kontrolünüz depolarınız sayesinde daha rahat olacaktır. Deponuzda size ait depozito alanı bulunmaktadır . Depozitoya altınlarınızı koyup ihtiyacınız olduğunda tekrar geri çekebilirsiniz. Karakterinizin kendine ait 4 adet kişisel deposu bulunmaktadır. Bu depoları aktif etmek için "Depo Genişletme Anahtarı" sahibi olmanız gerekiyor. Bu anahtarı kullanıp kendinize ekstra 1 adet daha depo açabilirsiniz.

  [​IMG] [​IMG]

  Klan Deposu
  Klan deposu klan üyelerinin ortak eşya koyabildiği ve yetkisi olan üyelerin depo içerisinde işlem yapabildiği depodur. Klan deposunda kişisel depo gibi depozito bulunmaktadır.

  [​IMG]

  Klan deposunda klan üyelerinin eşyalarının envanteri, eşyanın depoya ne zaman koyulduğunu ve adetini görebilirsiniz.

  [​IMG]

  Klan liderinin izini ile depoda işlem yapma yetkisine sahip olursunuz. Klan lideri "Yönetici Ayarları" menüsünden depo üzerinde kimlerin yetkisi olacağına karar verir.

  [​IMG]

  Klan deponuzu genişletmek için "Klan Deposu Anahtarı(1)" sahibi olmanız gerekmektedir. 2. depoyu genişletmek için "Klan Deposu anahtarı(2)" Sahibi olmalısınız. Klan depolarını genişletirken depo sayınızla aynı numaraya sahip depo anahtarına sahip olmanız gerekmektedir. Daha fazla depoya sahip olmak için klanınızın rütbesini arttırmanız gerekmektedir. Başlangıçta 2 adet depoya sahip olabilirsiniz. 3. Depoyu açabilmek için klanızın rütbesi "Öncü Birlik" seviyesinde olması gerekmektedir. Klan rütbeniz arttıkça depolarınızın sayısını arttırma imkanına sahip olacaksınız.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Ürün Deposu
  Ürün deposu "Dükkan Lobisi" menüsünden aldığınız ürünler ve arkadaşlarınızın size hediye ettiği hediye kutularını görebilir, envanterinize buradan ekleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Arkadaşınıza özel paketleri hediye etmek için "Dükkan Lobisi" menüsünü kullanmalısınız. Burada seçeceğiniz ürüne tıklayıp 'Hediye' kısmını seçerek, göndermek istediğiniz arkadaşınız veya Klan arkadaşınızı seçerek ona hediye gönderebilirsiniz.

  [​IMG]
   
  #1