Hounds Modifiye ve Menüsü

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    334
    Modifiye Menüsü
    Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Üretim" sekmesine girmelisiniz.

Modifiye Menüsü
    Silahınızı modifiye etmek için, üretimden elde ettiğiniz malzemeleri ve onları da geliştirerek silah gelişiminden elde ettiğiniz kılavuzlar ile yaptığınız; şarjör, susturucu, lazer gibi özellikleri silahınıza bu bölümde ekliyorsunuz. Eklediğiniz bu özellikler ile oyunda daha etkin silah kullanabiliyorsunuz. Şarjörünüzün kapasitesini, Saniyede vuruş, Yaralama gibi ek özellikler modifiye ile silahınıza eklenecektir. Eklediğiniz ürünleri "Modifiye Et" tuşuna basarak silahınıza ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz eşyaların sınıfı arttıkça silahınıza ekleme ücreti de o kadar maliyetli olacaktır. Ayrıca bu ürünleri "Pazar" bölümünde de bulabilirsiniz.

6 kişi bunu beğendi.
  2. tugrulicmek

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    Öğrenci
    peki her silah için bir tane üretim rehberi yeterli mi, yani lazer modifiye aldım diyelim keskin için bunu her silaha uygulayabiliyor muyum yoksa belirli silahlar için mi gerekli?

3. PentagraM

PentagraM Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ustunde yazar hangı sılah oldugu ıcın
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 30 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    [​IMG] buda benm pompalı :D susturucu ve durbun takılı

4. tugrulicmek

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    Öğrenci
    sorumun cevabı tam olarak bu değildi ama deneyerek öğrendim teşekkürler :)

5. Esilou_v4

Esilou_v4 Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Merhaba arkadaşlar bi modifiyeyle ilgili bir sorunum var . MK1N Özel Susturucu'yu Smg'ye takmayı denediğimde Hasarda artış göremedim aynısı Kanasa denediğimde Hasar artışını gördüm acaba neden Smg'de Hasar artışı olmadı yardımcı olabilirseniz cok sevinirim tşkler .

6. TheWD

TheWD Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Birşey sorucam ben kılavuzu sadece pazardan alıyorum.Kılavuz yapılıyor mu ? Cevaplarsanız sevinirim.

7. MrGul

MrGul Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Klavuz Yapılmıyor Şans kutularından çıkıyo insanlarda kutulardan çıkanı satıyor yada PVP modunda 1000 puandan sonra çıkıyo ama üretilmiyor

8. Genc0sman

Genc0sman Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    kanastaki hasar fazla olduğu için ona gelen hasar belli oluyor smgdeki hasar 34 olduğundan dolayı artış olmamıştır

9. TheWD

TheWD Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Eyvallah.

10. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Merhaba.Elimde MK-1N Özel Lazerli İşaretçi Üretim Klavuzu var.Parça-Lazerli İşaretçi olarak geçiyor,herhangi bir silah ismi de yazmıyor.Ama modifiye bölümünde hiç bir silahta kullanamıyorum(Her çeşidi denedim). Bunun için gereken tüm kaynaklar elimde mevcut.Zaten hangi silahı koyarsam koyayım,bu işaretçi klavuzu seçilemiyor zaten silik.Piyada tüfeği şarjör genişletme de var,ama bu da piyade tüfeği de dahil hiç bir silahta seçilemiyor.Özel susturucu ise seçilebiliyor mesela.Daha önce bazı modifiyeler yapmıştım silah-kalkanda.Denemek istediklerim modifiyesiz silahlar ama bu klavuzlar flu durumda.Çok fazla da anlamıyorum,modifiye için bir sıra mı var,nerede hata yapıyorum,bilen arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 2 Ocak 2016 Mesajlarınız Birleştirildi
    Sorunu çözdüm.Önce Üretim kısmından klavuzu kaydettirmem gerekiyormuş,sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu,aklıma gelmemişti.