Hounds mu Wolfteammı Belli Değil!

'Hounds Genel' forumunda TheArrow tarafından 12 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. TheArrow

TheArrow Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu ne kalitesizlik ya. Wolfteam gibi bunlarda bozmaya başladılar. Wolfteam en azından baya oynattıktan sonra çocukların eline geçince bıraktırdı da Hounds gibi milyonlarca oyuncunun beklediği bir oyun Saçmalaya devam Ediyor.
    1- Kills And Fails saçmalığı: Be hounds yöneticileri,madem en çok izlenen seçiliyo niye söylemediniz bunu bize...Ulan bilseydim gider youtuber kasardım. Adamlar küfür bile ederken video da siz onları ilk 5 e sokmuşsunuz (VİDEOLAR DA VİDEO OLSA)
    2- Oyunun açılmama sıkıntısı:Yine bir çok değerli oyuncun burda oyunu açamamaktan şikayet ederken neden bişeyleri yerine koymaya çalışmıyorsun... Bu ne sorumsuzluk!
    3-Verdiğiniz sözde durmama YANİ YAMA GÜNCELLEMESİ YAPMAMAK: Hani aksamış olabilir tamam eyvallah bişey demem. Ama o kadar sayfan var be bir açıklama yapmakta mı zor geliyor yaw.
    Daha ne Sayayım tonlarca şey var:65 lv sınır sıkıntısı,20 25 lvllere altın silah verilmesi... Bunlar tuzu biberi.
    DOSTUM BİR PROJEYİ YAPAMAYACAKSAN KALKIŞMAYACAKSIN BU KADAR BASİT.!
    Lütfen bu konu kaldırılmasın!

OYUNU BIRAKMAMIZ AN MESELESİ!!!