Hounds Muhteşem Destek Ekibi

'Hounds Genel' forumunda hyp3r tarafından 22 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Arkadaşlar sadece meraktan ve sizlerin düşüncesini merak ettiğim için konuyu açıyorum.Muhteşem destek ekibine talep açıp cevap alabilen arkadaşlar var mı acaba ? ben 4 gündür cevap bekliyorum zahmet edipte cevap vermiyorlar malesef ödeme sorunlarını bile 3 gün içinde cevap veren destekte kim çalışıyor acaba destek sistemi ve oyun içi görevlilerin bu kadar düzenli çalışmaları yapılan reklamlar ile çekilen oyuncuların oyunu bırakmasını engeller (?) ben böyle düşünüyorum ya siz ?

2. albatraoz

albatraoz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende aynı sorundan muzdarip malesef odeme sorun yasıyorum yanı cashim gelmedi kartımdan para gıttı daha oncede konusu actım buraya ticketta attim 3 gun oldu hala cevap yok critic seviyede bekliyor hicmi bakan ilgilenen yok acıkcası bende oyunda magdur oldugum ıcın oyundan sogudum yanı alısverıs yapmacam bu gıdısle daha ilgilenmiyorlar cunku

3. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Bende ödemeyle ilgili sıkıntı yaşadım ticket attım. 1 saat sonra yzdılar cevap verdim sorularına. Ertesi gün attılar diğer cevabı incelediklerini parayı iade ediceklerini söylediler. 2. Cevabın ertesi gün atıldığı için o stresle sinirledim ama çözdüler neticede.

Ayrıca ticketa devamlı cevap yazmayın, yazdıkça sistemin sizi otomatk ilettiği yetkilide en üst sıraya cıkarsınız. Yani devamlı yazsanız dünyanın sonuna kadar okunmaz öyle diyim.

4. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    4.5 gün ticket mesajına cevap vermediler sadece işlerine gelen ödemelere bakıyorlar oda 2 günde bir işte ben sırf bu yönetim yüzünden oyuna girmiyorum bu gidişlede girmeyeceğim işini çok daha iyi yapan şirketler var

5. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Başlık süpermiş muhteşem destek :D :D

6. gizliyaram21

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Herkese Kolay Gelsin Benim Sorunum Şu ki XinCode Ban Çıkıp Duruyor Ve en sonunda Oyundan Atıyor Ne yapmalıyım Yasadışı Bir Programda Kullanmadım Yardımcı OLURSANIZ sevinirim
    Teşekkürler..

7. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ee doğru değil mi muhteşem destek ekibi hatta oyun içi yetkililerde muhteşem bence 5. Gün bitti sanırım destek ekibi istifa etmiş

8. dotArcher

dotArcher Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Meslek:
    Öğrenci
    Sikintilari olabilir bu konuda, kapali betada attigim 6~7 tickrt o gun cevaplanmi
    sti.

9. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    valla benım attıgım tıcketlere ertesı gun dönuyorlar daha hıc gecıkme yaşamadım

10. Swen

Swen Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ben 2 kere yazdım 2 sindede en geç 3 saatte cevap verildio_O