Hounds Oynayan Arkadasların Dikkatine

'Hounds Genel' forumunda MaRaZ tarafından 13 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Arkadaslar 1 2 Hafta Önceden Artı Basma Ya Snirlenip Megafon Attım Ve Megafonu : Arkadaslar Oyunu Bırakı
    Yorum Çar Strlıktır Yazdım Bi Öfkeyle Ve Bugun 30 Gün Olarak bi Ban yedim Anlıcanız 30 Gün Yokum Sıralamada 11. Sıraya Gelmstim Canla Basla Oynuyoduk Sayın Gmler Biraz İstirat et dediler :) 1 ay Yokum Alhha Emanetsiniz Ama Dönüsümüm Çok iyi Olacak Burdan Bi ders Çıkartmamız Gerekmis Bu Hataya Düşmeyiz İşte Hadi Alaha Emanet TheMaraz Sevgiler <3

2. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Beni de 3 günlüğüne banladılar

3. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Sebep

4. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Bugün Oyuna Girdiğimde GM de oyundaydı ve bende Oyunda Az Görevim Kaldığını, Silah Üretmek İçin Jetonlara İhtiyaç Olduğunu Bu Nedenle de GM'den görev veya başka birşeyler tamamlayyarak jeton verilmesini rica ettim.Bunu 2-3 kez söyledim ve GM bana bir daha söylersem banlanacağımı söyledi ve oyundaki başka bir kullanıcı bana dilenci diyerek hakaret etti. Bunun üzerine ben de ona karşılık verdim ve GM beni 3 gün boyunca oyundan atarak kısıtlama koydu.

2 kişi bunu beğendi.
  5. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Kardesn bende Sadece Yazdımseysu artı basmaya sinir oldum ve arkadaslar bn oyunu bırakıyorum çar satlık yazdım ben ne bilim kuralların böyle oldunu adam tuttu bnöm Usta Gneral içi ful 70 levellik çarımı mafetti levelle rütbeyi sıfırlamıs içndeki itemler duruyor ve ben bu oyunu oynarmıyım artık _?

6. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Başka oyunlarda yok böyle birşey.Bu çok saçma.Adam istediği gibi sıfırlar.Kimsenin ruhu duymaz.

7. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    TheMaRaZ beni hatirlamissindir PC bozuk olduğundan oyuna giremiyorum klandan uzun sure oynamadigim için ihraç ettiysende canın sağolsun yanı sanada bu arada geçmiş olsun :D

8. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Geçmiş olsun sinir hiç bir zaman iyi değildir

9. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Kardeslerim Sırf Bu Yazıyı Yazdım İçin RÜTBEM DÜŞTÜ LEVELİM DÜŞTÜ 30 GÜNDE BAN ADALETMİ BU Artık ayaklanmanın zamanı Geldi O rütbeyi söke söke alacam !!!!

10. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Aslında hakkını gözetmek istenen çok doğru bir davranış ticket atarak arayabilirsin en son gidersin netmarble ofisine halledersin