Hounds Posta

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 2 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Posta Menüsü
  Posta Menüsü için ana kampta "[Mesaj] ENKA" ile konuşmanız gerekiyor. Karşınıza açılan konuşma pencerelerinden Posta Kutusu sekmesine girmelisiniz.

  [​IMG]

  Posta Oku
  Posta menüsü oyun içinde arkadaşlarınız ile posta yoluyla mesajlaşmanızı sağlayacak bir sistemdir. Oyunda posta bölümünden arkadaşlarınıza, klan üyelerine, birlikte oynadığınız oyunculara mesaj atabilir ve onlardan gelen mesajları okuyabilirsiniz. Posta kutunuza gelen mesajlar, gönderilenler ve arşiv kutusu bulunmaktadır.

  [​IMG]


  Posta Yaz
  Posta yazarken alıcının adını, başlığı ve içeriğini yazıp ekte gösterilen boş kutuya eşyanızı sürükleyebilirsiniz. Posta yolu ile arkadaşlarınıza eşya ve altın gönderebilir ve onların gönderdiği eşyaları posta kutunuzda bulabilirsiniz.

  [​IMG]


  Posta yazarken arkadaşınıza göndereceğiniz eşyaları seçebilir ve değerlerini yazabilirsiniz. Açıklama kısmına içerik girebilirsiniz.

  [​IMG]


  Arkadaşınıza gönderdiğiniz eşyayı eğer kabul ederse, kabul ettiğine dair mesaj posta kutunuza gelecektir. Gönderme koşullarını tekrar kontrol ederek mesajı onaylayabilir ya da ret edebilirsiniz.

  [​IMG]
   
  #1
  2 kişi bunu beğendi.