Hounds The Last Hope da Tarzınızı Kendiniz Yaratın

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 3 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    332
    Yaşam belirtisi git gide azalıyordu. Isırılanlar, daha çok kayıp olmaması adına anında öldürülüyordu. İnsanlık hiç bu kadar çaresiz kalmamıştı. Kaos tüm dünyaya hakimdi. Çığlıklar dışında hiçbir şey duyulmuyordu. Umut ışığı artık sönmek üzereydi. Ta ki onlar gelene kadar. Adet karanlığı deşip gelmişlerdi insanoğluna yardım eli uzatmaya. Artık yaşam vardı, artık umut vardı çünkü artık Hounds vardı!

Umut ışığı olup insanoğlunu, içinde bulunduğu kaostan kurtarma görevine sahip olacağınız Hounds’da, karakterinizi kendi tarzınıza ve kişiliğinize göre oluşturup, gücünüzü ortaya koyabileceksiniz. Silah modifikasyon ve kullanılabilir yetenekler ile özelleştirebileceğiniz karakterinizi, ayrıca kostümler ile öne çıkartıp, farkınızı ortaya koyabileceksiniz.

Yüzlerce kostüm seçeneğine sahip olabileceğiniz Hounds’da, sizlerle birkaç örnek paylaşmak istiyoruz.

(Bir an kendimi Game of Death filminde Bruce Lee'yi izlerken buldum!)

(Sizce de tatlı gözüktüğü kadar, bir o kadar da can yakıcı gözükmüyor mu?)

(Tam bir kötü çocuk. Bu adamla karşılaşmak istemeyiz.)

(Yanlış tek bir laf bile etmemeye çalışmak lazım. Ters yapmaya gelmez.)

(Adamı uykusunda öldürecek cinsten.)

Hounds’da yüzlerce kostüm seçeneği arasından size hitap edeni bulamanızdan yana hiç kuşkumuz yok. Karakterinizi istediğiniz şekilde özelleştirebilecek ve doğru kombinasyonlarla en güçlü rakiplere karşı diş geçirebileceksiniz.

Bir sonraki yazımızda size Türkçe seslendirme sürecinden bahsedeceğiz. Bizi takip etmeye ve Hounds ile ilgili en güncel haberleri öğrenmeye devam edin!

Hoşçakalın!