Hounds The Last Hope - KingS Klanı

'Hounds Clan Tanıtımları' forumunda ghosTRider tarafından 13 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. ghosTRider

ghosTRider Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Klan : KingS
    Üye Sayısı : 12
    Kurucusu : ghosTRider

S.S.S

a) Kapalı betada iken klan kurucusunun leveli kaç idi?
    a) = 30
    b) Klan üyelerinin levelleri kaç ?
    b) = Minimum 20 maksimum 41
    c) = Klana girmek için bir level şart mı veya raid call, team speak gibi program kullanmak zorunlumu ?
    c) = Klan üyesi olmak için level gereksinimi duyulmamaktadır ve raid call, team speak gibi programlar gerek görülmediği için kullanılmamaktadır.
    d) = Peki ben yeni üye oldum herkes zor görevleri bitirmiş bana yardımcı olurmusunuz ?
    d) = Evet klandaki tüm üyeler zor görevleri bitirene kadar yardım edilir, klanda bulunan üyeler ile birlikte takım şeklinde devam edilir.
    e) = Silah, zırh vs. bu tür itemlerimi geliştirmek istiyorum param veya gerekli malzemelerim yok yardımcı olurmusunuz ?
    e) = Evet elimizden geldiğince yardımcı olunur.

Not : Klan'a katılmak isteyen arkadaşlar konu altından yorum atabilirler maksat sunucu açıldığında bir birimizi unutmayalım ve başka sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

2. redbull214

redbull214 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Ögrenci

2 kişi bunu beğendi.
  3. ghosTRider

ghosTRider Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Evet kardeşim aynı isimle devam edeceğim bir çok kardeşimiz klanda yerini almış durumda. Sadece saygı ve sevgi olsun yeter oyunu iyi veya kötü oynaması levelin yüksek yada düşük olması hiç umrumda değil. Önemli olan düzgün bir ortam kapımız her zaman açıktır kardeşim haberleşiriz yine. :)