Hounds The Last Hope Takas Nasıl Yapılır ?

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 25 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Takas Nasıl Yapılır ?
  Oyun içinde takas yapabileceğiniz 3 farklı takas çeşidi vardır.

  1.Birebir Takas

  Bu takas yönteminde ana kampta gezerken, arkadaşınız karakterinin üstüne gelip ' boşluk' tuşuna bastığınızda, açılan ekrandan "Takas Talebi" ikonuna tıklayarak takasa başlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Açılan ekranda karşılıklı ürünlerinizi koyabildiğiniz bir menüye yölendirileceksiniz. Kendi envanterinizden takas etmek istediğiniz eşyayı, yan taraftaki boş slota yerleştirip, "" butonuna basarak ilk aşamayı gerçekleştirmiş olursunuz.

  [​IMG]

  Takas talebi yolladığınız arkadaşınız da aynı işlemi gerçekleştirerek "" butonuna basar. İki tarafta ilk onayı verdikten sonra sistem sizden son bir kez daha onay ister.

  [​IMG]


  Alt kısımda çıkan menüden "" tuşuna basarak takası tamamlamış olursunuz.

  [​IMG]

  2.Posta Yoluyla Takas İsteği

  Posta yoluyla takas yapmak için ana kampta "[Mesaj] ENKA" ile konuşmanız gerekiyor. Karşınıza açılan konuşma pencerelerinden Posta Kutusu sekmesine girmelisiniz.

  [​IMG]


  Posta Kutusu menüsü açıldığında, 'Posta Yaz' sekmesine geçerek, takas postasına başlamış oluruz. Alıcı arkadaşımızın adını, konu başlığını, içerikle ilgili mesajınızı, posta kaydetme özelliğini, altın gönderebileceğiniz miktar sekmesini, takas için arkadaşınızdan istediğiniz altın miktarını ve gönderdiğiniz eşyanın fiyatını görebilirsiniz. Envanterinizden bir eşyayı, 'Gönder' butonun yanında ki boşluğa sürükleyerek, o eşyanın altın fiyatını görebilirsiniz. Gönderme butonuna basarak işlemin ilk kısmını tamamlamış olursunuz.

  [​IMG]

  Arkadaşınız attığınız postayı görür ve koşulları kabul ederse sizin posta kutunuza eşya ödeme adında bir posta gelir ve postayı kabul ederseniz takası tamamlamış olursunuz.

  [​IMG]
   
  #1
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Mart 2015