Hounds Üretim Menüsü ve Üretim Yapmak ?

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Üretim Menüsü ve Üretim Yapmak ?
  Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Üretim" sekmesine girmelisiniz.

  [​IMG]

  Üretim Menüsü Nedir?
  Üretim menüsünde karşınıza 4 sekme çıkacaktır. Bunlar sırasıyla İşleme, Üretim, Ek Hizmetler ve İşlem Durumudur.

  [​IMG]
  İşleme

  Üretim için gerekli olan materyalleri, işleme sekmesinde üreterek sağlıyoruz. İşlenmiş eşya listesindeki ürünleri üretmek için, oyun içinden düşen eşyaları kullanarak ve bunları geliştirip üreterek esas üretime başlayabilirsiniz. İşleme Eşya Listesinde gördüğünüz malzemeler sizin rehberinizdir. Üreteceğiniz malzemeler için gerekli olan malzemeleri göstermektedir. Kırmızı ile gösterilen ürünler envanterinizde bulunmayan malzemelerdir. Bu ürünlere "Pazar" ulaşabilir veya CO-OP maçlarında kırdığınız kırmızı kutulardan, öldürdüğünüz yaratıklardan elde edebilirsiniz.

  [​IMG]


  Üretim
  İşlemeden elde ettiğimiz malzemelerle birlikte artık üretim yapmaya başlayabiliriz. Üretim yapabilmek için "Üretim Kılavuzu" sahibi olmanız gerekiyor. Kılavuzlar size şarjör kapasitesini arttırma,dürbün geliştirici, susturucu gibi özellikleri silahınıza uygulamanızı sağlayacaktır. Bunları geliştirmek oyun içinde silahınızın daha iyi gözükmesini ve atışınızın isabet oranının artmasını sağlayacaktır.

  [​IMG]

  Ek Hizmetler
  Ek hizmetler menüsü temel olarak, üretim süreçlerinizi hızlandırmak amacıyla kullanılır. Ek hizmetleri kullanarak üretimi hızlandırmak için, yapmanız gereken "Üretim Süresi Azaltıcı" sahibi olmanız gerekiyor. Üretim süresi azaltıcı kullandığınızda üretim süresi % 90 azalır ve daha hızlı üretim yapmanızı sağlar.

  [​IMG]


  İşlem Durumu
  Bu sekmede İşlemde olan eşyalarınızın sürelerini kontrol edebilirsiniz.

  [​IMG]
   
  #1
  4 kişi bunu beğendi.