item ugrade

'Hounds Genel' forumunda ksk35 tarafından 2 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. ksk35

ksk35 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar item ugrade yapmanın incelikleri neler benim bildiğim +3 kadar basarisiz olsa dahi yanma riski yok.Legendery itemlerinizi arti kaça kadar basmayı başardınız ve bunları basarken sanırım silah falan yakınca şans artıyor peki efsanevi silah ugrade da mavi efsanevi silahlar dışında yakabileceğimiz şansın artması için diğer malzemeler nelerdir.

2. FastKill

FastKill Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    2t yeşil kıyafet 0 kıyafeti aldım direk +5 e kadar bastım basarken sadece 1 kere basarısız dedi ve +6 deneyim nasıl olsa hemen kırılmaz dedım ve +6 denedım item +0 oldu ve giyilmez oldu :)
    bence biraz sacma ama oluyor yani 2 kere basarısızda itemin yok olması cok sacma olmus

3. ksk35

ksk35 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2 başarisiz oldugunda mı yoksa + 4 ten sonraki ilk başarısızlıkta mı yaniyor?Bir de hangi itemleri alta koymamiz bize daha fazla avantaj saglar ki bunlarin taktiği vardır elbet.

4. tugrulicmek

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    Öğrenci
    ikinci basışta değil +4ten sonra itemin yanma ihtimalı vardır. diğer boş slot kısmını tam anlayamadım o da çözülür yakında

5. ksk35

ksk35 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    +3 ten + 4 e gecirmeye calisirken iki kere üst uste basarisiz oldu ve kırıldı efsane seviye zırh.