kill and fails video saçmalığı !!!

'Hounds Video ve Resim' forumunda deatHunteR tarafından 10 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    ilk 5 e bakıyorum gül gül ölüyorum !!!

2 tane video ile katılan mı dersin
    küfür eden mi dersin
    sadece izlenmeden seçilenmi dersin
    hele bu son attıgım video tam saçmalık....
    adam bildiğin deneme çekimini yarışmaya sokmuş...

kusura bakmasınlar ama hounds ekibi cidden birçok clanı ve liderlerini oyundan soğutmayı başardı

oyuna en çok emek veren estergon ailesi ....a.m.k clan lideri .... belki demons.... videolar cekerek sizlere oyunu sevdirmek için elimizden geleni yaptık ama artık bizim gözümüzde bu oyunun deidkleri ile yaptıklarının uymadığını gorduk.... 500 izlenmesi olması gerek dediklerinde daha 300 yü yeni geçmiş videoların bie var oldugunu gördüğümüz bugünden sonra oyuna itimadımız bitmiştir....

Bugunden sonra Hounds Deathunter kanalımda 1 tane dahi oyunla ılgili video atmamaya karar aldım ... dilerim ki macitler ve abdul kadirde artık oyunu destekleyen tarzda videolar atmaz....

kusura bakmasınlar... Emeğimizi hiçe sayıl 5000 userin üstünde kullanıcısı olan bi oyuna 2 gm le başlamalarının ceremesini biz bu oyuna kendimizi adayarak devam etmekle kendimizi rencide edeceğimizi düşünüyorum...
    istiyen clan liderleri , oyuncular , gm yardımcısı kırmızı anka lideri hürkan özellikle ts ye davet etmeme ragmen kendi tslerini sır gibi saklamaya devam etsinler ... buyrun hepinizi bekliyoruz....

Ts: demons . clants3 . net !!!

Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 10 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    @MaCiT @LegenDary @ABDULLAH21 @kadir75
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 10 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    @Sheyn

2 kişi bunu beğendi.
  2. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Seçtikleri kişilerin 2 si makro kullanımı kanıtlanmış kişiler.
    Böyle bir videoda adamın beceriksizlğini saçma sapan şeylerle örtmesi ve ilk 5e girmesi çok çok manidar.
    Ben ilk defa böyle bir yönetim tarzı görüyorum.
    Koşa koşa oynamaya geldiğimiz oyunu şimdi isteksizce zaman geçirmek için oynuyoruz.

Schopenhauer

2 kişi bunu beğendi.
  3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Zaten bütün Klan oyuncularımız kendi kendilerine bıraktılar ben Yaklaşık 2 Haftadır oynamıyorum Hounds ile ilgimiz hiç kalmamıştır. Sadece Metro Conflict Oyununu bekliyoruz

Ayrıca Hürkan'ı neden çağırıyorsun onun yapabileceği hiç birşey yok zaten Gm veya Adminler işinde iyi olsa Oyun içinde kimseye yetki vs vermez
    @deatHunteR
    Metro Conflict :)

4. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    yok macit hürkan gelsin kendı clanında kı macroluların videosunu ıstedı onu vercem !!! derdim o

2 kişi bunu beğendi.
  5. LegenDary

LegenDary Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Ben hayatım boyunca böyle bir saçmalık görmedim

2 kişi bunu beğendi.
  6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Varsa macrocuların videosu linkleri bana gönder ben iletirim

7. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    kadir 10 ticket attım daha okuyamadılar :D ben nabım 1 aydır duruyor :D 130 videoyu da sildim macro serbesttır artık gozumde kım ne yapıyorsa yapsın umrum deil !

8. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    bence videoların kendileri fail olmuş etkinlği iptal etmelleri gerekli iyi değiller ryu theme
    ken theme fovarilerim

2 kişi bunu beğendi.