KLAN ADI KARALAMA VE HAKARET

'Çöp Kutusu' forumunda KelebekAşkım tarafından 17 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KelebekAşkım

Alınan Beğeniler:
    10
    HERKEZİN BU KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMASINI İSTİYORUM.!!!!!
    KLANIMIZA KARŞI SAF ALMIŞ BİR KAÇ GRUP OLDUĞUNU ÖĞRENDİM ŞUAN TAM OLARAK TESPİT ETMİŞ DEĞİLİM. TESPİT EDİLDİKTEN SONRA GEREKLİ YERLERE BİLDİRİLECEKTİR.
    BU SÜREÇ İÇİNDE SİZE KELEBEKLER ORDUSU ADINDA KLAN ADIMIZI KARALAYACAK VE KÖTÜ İTAMLARDA BULUNAN KİŞİLERE KESİNLİKLE İNANMAMANIZI DİKKAT ÇEKEREK RİCA EDİYORUM .

KLAN ALIMLARI TAMAMEN DURDURULMUŞTUR..
    SİZDE BİLİYORSUNUZKİ İYİLERİN HERZAMAN BİR DÜŞMANI BULUNUR DAHA OYUN AÇILMADAN BU ŞEKİLDE DAVRANAN İNSANLAR BİZİ YILDIRAMAZ VE HİÇ BİR ŞEKİLDE SARSAMAZ. AKSİNE ONLARIN BU ŞEKİL DAVRANIŞLARI BİZİM NEKADAR GÜÇLÜ OLACAĞIMIZI ŞİMDİDEN BİZE HİSSETTİRMİŞ OLDULAR . HERKEZDEN RİCA EDİYORUM BU KLANIN YÖNETİCİSİ 4 KİŞİDİR ONLARIN DISINDA KIMSEYLE MUHATAP OLMAYIN VE DEDIKLERINE INANMAYIN OLURSANIZ BİZİM SORUMLULUĞUMUZ ALTINDA DEĞİLDİR.SİZİNLE BU SIRALAR KIMSE ALIM İÇİN VEYA BAŞKA BİRŞEY İÇİN İLETİŞİME GEÇMEK İSTERLERSE ANLAYIN Kİ KELEBEKORDUSU KLANINLA HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR . BİZ GEREKLİ OLDUĞUNDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇERİZ .
    BU AÇIKLAMAYI YAPMA GEREĞİ DUYDUM '''KESİNLİKLE SİZİNLE BİRİSİ MUHATAP OLURSA BİZİM KLANIMIZIN YÖNETİCİLERİNDEN BİRİ DEĞİLDİR..
    YÖNETİME SAYGILAR .

3 kişi bunu beğendi.
  2. Tsubasa Oozora

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    pazarlama
    oyun başlamadan ... oyunlar başlamış desene...

3. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Klanınız ile ilgili bu mesajınızı klan tanıtım konunuza eklemenizi öneririm.

Forum içerisinde klanların adil bir şekilde tanıtımlarını yapmalırını sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz.
    Bu konuda ki titizliğimiz hem oyuncuları hem de klanları korumak adınadır.

Klan tanıtım kuralları haricinde davranan tüm kişiler hakkında ilgili işlemler yapılacaktır.
    Herhangi bir saldırı durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konu Kilit+ Çöp

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2015
    2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.