Klan arıyorum sadece coop

'Çöp Kutusu' forumunda mustafa04 tarafından 12 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    BULUNDU.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Temmuz 2015
  2. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Amacın ne dostum oyunda herkesde hile olsun herkes oyunu bıraksın mı? bir hile cıkarsa sanmaki sadece sen kullanacaksın birsürü kişi kullanacak ve oyunda tat tuz bırakmayacak
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 12 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    He üstünzekalı arkadaşlar çıkabilir demekki sende böyle konuları araştırıon diye onlara sözüm clandaki arkadaşlara hız hilesi var dedim ve onun videosunu ararken bunlara denk geldim videoda bu;

2 kişi bunu beğendi.
  3. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    videodaki adam kendi si kodlamiş speed hacki sadece onda var başka kimsede yok ilerde boss lar daha daha zorlaşacak ozman nasil gececeksiniz sorarım size hem sanane ister hileli ister hilesiz oynariz sana ne
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 12 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    gm dahi arti 15 silahlarla geçemiyor bolumu ilerde coop silahları tam geldiginde iyice zorlaşacak ozman nasil geceeksiniz bug lar bir anda kalkacak şimdi bilerek ellemyolar oyuncu kaybetmemek için

4. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    yaw kafan basmıyo mu hileyle 2 gün zevk alırsın 3. gün zaten çok rahat geçiceğin için canın istemez sonra oyunu bırakırsın

5. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Klan tanıtımlarını okuyup size uygun olana başvuruda bulunabilirsiniz.
    Konu kilit + Çöp

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.