Klan Savaşı Etk. Hakkında Düşünceleriniz

'Hounds Genel' forumunda DreamTurk tarafından 24 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Merhaba arkadaşlar,

Böyle bir konu açma gereği duydum.Kendimce hatalı yada yanlış gördüğüm şeylerin uyarısını yapmak diğer kullanıcıları bilgilendirmek isterim.

Klan savaşı diye bir etklinlik getirilmiş.Açıkçası herkesin beklediği bir etkinlik.Peki bu etkinliğin amacı ve anlamı nedir?Oluşturulan bu etklinlikte ben nacizane fikrimi dile getirmek istiyorum.

En iyi 16 klan savaşıcak denmiş.Buradaki saçmalık Oyunun ve haritaların bir takımda max. 6 kişinin olabilmesi.
    Şimdi bu en iyi 16 klana girmek için en az 40 tan fazla rütbeli arkadaşın bir klanda olup,puanın yüksek olması gerekli.Peki bu arkadaşların neden sadece 6'sı katılabiliyor.Diğer arkadaşların orda olmadıki amacı nedir?Bu ilk sıkıntılı konu

Oyunda 6 kişilik bir ekibi olan biri zaten bir birlik yani klanını oluşturmuştur.Bu userların neden katılma hakkı yok.Turnuvaya katılmak istedi diyelim Çok yüksek bir klana gitti orda sadece 6 kişi seçilicek ve onların arasına nasıl girecek?Bu ikinci sıkıntılı konu

Son olarakta hediye sistemi.Herşeyi geçtim madem bir klanı 6 kişi temsil edicek yaklaşık 40 kişi dışarda kalıcaksa neden hediyeler oyuncu bazlı?Neden sadece credi ve kişisel.Maç kazanan klandaki oyuncaların yerine tüm klana verilebilecek ayrı bir hediye yokmu?

Ben oyunun tam sürümünü bilmiyorum arkadaşlar.Bu sadece etklinlik olabilir.Belki ilerde 2 clan sahibi 6 şar adam toplayıp clan vs yapabilir.Bilen arkadaşlar varsa beni ve merak edipte konuyla ilgilenen arkadaşlara anlatırsa sevinirm.

Saygılar
    ETERNAL Clanı
    Schopenhauer

2. GürTürk

GürTürk Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Haklısın kardeşim saçmalık oyunun en iyi 16 klnı turnuvaya katılması eğer turnuva düzenliyorsan başvran her kezin katılma hakkı olması gerek

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Tüm etkinlikler gibi buda saçma... Yok para ödülü yok 2 al 5tane hediye boyle etkinliklermi olur

4. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Saçmalık olduğunun herkes farkında,Yöneticilerde.. Bir çok adaletsizlik var oyunda.

2 kişi bunu beğendi.
  5. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    Yine buna şükredelim asıl saçmalık oyuncular arasından admin almaya kalkarlarsa başlayacak.Daha evvel oynadığım metin2 nin sonunu böyle getirmişlerdi.Oyun bu göç yolda düzelir.Önemli olan admin kadrosunu sabit tutabilmeleridir.

6. XochiquetzaI

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Üni Öğrenci
    KLANDAKİ OYUNCULARINDA KENDİ ARALARINDA TUNRUVA YAPMALARI LAZIM. ŞAHSEN BİZ ÖYLE EN İYİLERİMİZİ BULDUK ;)

7. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Çamur at izi kalsın.

Başka birşey demiyorum.

8. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ultimate çamur at izi kalsın derken?

Seninde fikirlerini öğrenelim

9. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Yorumsuz

10. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Benim fikirlerimi anlayabilecek kapasitede olduğunu sanmıyorum, üzgünüm.