Klan Savaşları

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 20 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336

Hounds ilk online turnuvası ile karşınızda. Oyunun en iyi 16 klanı, yapılacak olan online turnuvada karşı karşıya gelerek, binlerce kredi kazanma şansına erişecek.

Topladıkları klan puanlarına göre seçilen bu klanların klan liderlerine oyun içi mesaj yoluyla başvuru detayları gönderildi. Eğer siz de o klan liderlerinden biriyseniz, aşağıda detaylarını görebileceğiniz kuralları dikkatlice okumanızı ve başvuru formundan da başvurunuzu yapmanızı rica ederiz.

Klan Savaşları, 27 Mayıs 2015, saat 17:00’de başlayacaktır.

Gelelim ödüllere. Toplamda 78.000 Kredinin sahibini bulacağı bu turnuvada:

1. Birinci olan 6 Klan oyuncusu 7000’er Kredi
    2. İkinci olan 6 Klan oyuncusu 5000’er Kredi
    3. Üçüncü olan 6 Klan oyuncusu ise 2000’er Kredi kazanacak.
    Turnuvaya katılmaya hak kazanan klan liderleri için turnuva kuralları:

GM’lerden oyun içi mesaj yoluyla davetiye alan Klan liderleri, aşağıdaki adres üzerinden başvuruyu yapmalıdırlar. Başvuru formuna Klan İsmi, Klan Lideri simi ve turnuvaya katılacak diğer 5 oyuncunun oyun içi isimleri eksiksiz olarak yazılmalıdır.

http://buff.ac/HoundsKlanSavaslariS1

Turnuvaya katılacak olan klan oyuncuları ilk elemeden sonra değiştirilemez. Eğer oyunculardan bir veya birden fazlası gelmez ise bahsi geçen klan eksik olarak turnuvaya devam edecektir.

Klan liderleri tarafından yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Oyundan herhangi bir nedenden dolayı düşen oyuncular beklemeksizin maçlar devam edecektir.

Turnuva maçları sırasında geçerli olacak kurallar:

1. 6 vs 6 olarak gerçekleşecek turnuva eşleşmeleri, tüm başvurular kabul edildikten sonra tekrardan duyurulacaktır.
    2. Klan Savaşları Elemeler, Çeyrek Final, Yarı Final ve Final olarak toplamda 4 aşamadan oluşacaktır.
    3. Elemeler ve Çeyrek Final maçları 1’er maç üzerinden yapılacak ve Makati Şehri haritasında gerçekleşecektir.
    4. Yarı final maçları 3 maç üzerinden yapılacak (2 maçı yenen kazanacak) ve Tren İstasyonu haritasında gerçekleşecektir.
    5. Final maçları maçları ise 5 maç üzerinden yapılacak (3 maçı yenen kazanacak) ve canlı yayında, Kar Tepe haritasında gerçekleşecektir.
    6. Maç odalar GM’ler tarafından kurulacak ve Klan liderleri odaya davet edilecektir.
    7. Maç saatleri, katılım listesi ve eşleşmeler kesinleştikten sonra duyurulacaktır.

2 kişi bunu beğendi.
  2. XochiquetzaI

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Üni Öğrenci
    TiosGaming Başarılar diler... ;)

3. ArtemiS

ArtemiS Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Meslek:
    Öğrenci
    A.M.K Clanı Neden Çağrılmadı :(

2 kişi bunu beğendi.
  4. IIMockingjay

Alınan Beğeniler:
    4
    aynen keşke bizzde çağırılsa
    ydık :/

5. TheArrow

TheArrow Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Vee bizde yokuz :/

6. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Çok saçma bir sistem olmuş.

En iyi klan olabilmen için 50 userin olması gerekiyor.Bu 50 userdan 6 tanesi klan savaşına katılıcak.Katılamayan arkadaşlar ne olucak bu 1? İkincisi bütün ödüller kişisel credi ödülleri kazanan clana güzel bir özellik verilmesi gerekir bu 2?Ayriyetten 6 kişi oluşturan her clan bir birliktir ve katılması gerekli olduğunu düşünüyorum.

Ben sistem olarak 25 kişilik bir clanın başkanıyım en iyi oyuncularımı seçtim diyelim diğer oyuncularım nolucak.Bu oyunun en güzel ve belirgin özelliklerinden beri klan savaşı ve ben sadece 6 kişiyi katıltabiliyorum.Diğer oyuncular ne olucak? 6 kişilik ekip kuran arkadaşlar neden clan savaşına katılamayacak..

Çok çok saçma ve gerekli güncellemeler yapılması gerekli.Bunlar kişisel düşüncelerimdir.

Saygılar
    ETERNAL Clanı
    Schopenhauer

7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Makroculara çözüm bulamayan GMler Makrocuları Savaşa Davet Ediyor. Simgesi olan bütün klanları çağırmaları gerekirdi yazık. Art niyet aramamak lazım belki ama sistemleri çok saçma " En İyi Klan " onlara göre makrocu geçinenler.

8. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Buarın yaptığı turnuva etkinlik vs hepsi saçma

9. OKTAY

OKTAY Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Hayırlısı olsun bakalım heyacan olur en azından..

10. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ben şeyi anlamadım arkadaşlar benim klanım günlük en az 10 15 user online çıkarıyor hepsi 60 level üstü.Bizler bu en iyi 32 klana giremiyoruz.Neden?
    Klan puanı sadece rütbeyle alakalı olması çok saçma.Sürekli oyunda afk kalarak rütbe kasan küçücük belki 10 user cıkaramayan klanlar şuan etklinlikte.

NOT:Çoğu klanı oyunda görmüşlüğüm yok.Bu işe acil çözüm getirilmesi gerekli.Aksi takdirde bizlerde farklı yerlere yönlenecek gibiyiz.