Klan Tanıtım ve Katılım Kuralları

'Hounds Clan Tanıtımları' forumunda jhwhite tarafından 15 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Klan Tanıtım Hakkında

+Klan tanıtım konunuzun başlığını klan isminiz olarak ayarlayın.
    +Klan tanıtımınızı kendi tanıtım konunuzun haricinde başka konularda paylaşmayın.
    +Klan reklamı ve başvuru alma haricinde ki içeriklerde yeni konular oluşturabilirsiniz.
    Örneğin; Hounds Video ve Resim katagorisi altına konu açarak oyun içi ekran alıntılarınızı ve videolarınızı paylaşabilirsiniz.
    +Konunun içeriğini sadece ilgili konu niteliğinde mesajlarla sürdürün.
    +Klanınız hakkında ki güncellemeleri yeni konu oluşturmak yerine düzenleme yaparak güncelleyin.
    +Haksız rekabete ilişkin tüm durumlar yasaktır.

+Teamspeak adresinizin tarafımızca yayınlanmasını istiyorsanız. Ana menüdeki
    ''HOUNDS TEAMSPEAK 3'' sekmesine tıklayın ve açıklamaları okuyun.

Klan Katılım Hakkında

+Klan arayan arkadaşlar klan tanıtımlarını okuduktan sonra ilgilendiğiniz klana başvuruda bulunabilirsiniz.
    +Klan katılımı konusunda bireysel konular silinecektir. Lütfen tüm klan ilanlarını okuyup size en uygun olana başvuru yapın.
    +Başvurularınız klanların kendi kurallarınca değerlendirilecektir. Lütfen konu içeriğini gereksiz mesajlarla doldurup ilgili klan sahiplerini zor durumda bırakmayın.

Kuralların İhlali Halinde

Klan konuları kapatılabilir. Kurallara uymayan kişiler süreli ya da süresiz uzaklıştırma alabilirler.
    Kurallar tarih itibari ile geçerlidir. Güncellenebilir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mayıs 2015
    10 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.