Konsantre Tükenmiş Uranyum ve Tungsten Carbaid Nasıl Elde Edilir ? ( 56 Adet Kutu Açılımı ! )

'Hounds Genel' forumunda kadir75 tarafından 18 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Coop silahları üretmek için gerekli malzemeleri nereden elde edebiliriz bunları sizler için açıkladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

2 kişi bunu beğendi.
  2. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Iste bu benim moralimi iyice bozdu. Benim main Chara silah lazim degil artik. Simdi bu char icin bosu bosuna silah kutulari almak, iki uranyum icin, biraz maksat disi bir olay.
    Uranyumun simdiden market veya posta üzerinden gönderilmesi cok iyi olurdu, cünkü ikinci ve ücüncü charim icin silah kutulari aldim, onlarda gerekmeyen silahlari parcalayip urayumu main chara göndermek cok mantikli bir yöntem olurdu.
    Saygilar

P.S.: Peki COOP silahlar icin su son istenenen madde nerde bulunur acaba? Boss 1 - Round 9 ve 10 diyorsan, iki kez bitirebildik ancak Round 9, ama birsey düsmedi ne yazik ki. Cok zor 9 ve 10

3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Sadece 9dan sonra çıkıyor .s

4. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Hmmm, bize Chuck Norris lazim ;)

5. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    he istedigim video geldi
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 18 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    alttan yalvaranlara gicik oluyorum ya bide languest oyunu birakacamiş birakırsan birak sana ihtiyacimi var oyunun
    oOoOO paraya bakıyor gene oyun ben oyuna para vermek istemiyorum o nolcak bari pazarda satilsinda alalim bunu gm ye iletirmisin kadir

6. SehinSah

SehinSah Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle bilgiler için teşekkürler.Yama ilk geldiğinde haber bu şekilde verilmişti!::

Fakat bu ürünleri ede etmek için efsanevi seviye veya eşsiz seviye ss silah gerektiğini söylüyorsun.Bunları rastgele silah kutusu almadan nasıl elde edilecek? Ayrıca işi dahada yokuşa sürmek için Takas edilmez şekilde çıkıyor.
    Ya yönettikleri oyunun nasıl bişey olduğunu kendileri bilmiyor yada cidden aklımızla alay ediyorlar.

Son olarak hastasın sanırım geçmiş olsun burnunu çekiyosun falan. Yada gm pride la fazla takılmaktan oldu? Çünkü oda konuşurken sürekli şrrt şrrrt ses çıkarıyor :D:D

https://i.hizliresim.com/4kYVEG.jpg
    Sorun hızlıresim.com daymış :)

http://prntscr.com/7u6g7j

7. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    aynen bizi salak yerine koyuyolar ben oyuna para vermek istemiyorum ama illaha cekecen diyolar 1 dedikleri 1 dediklerini tutmuyor