Konu kapanmıstır.!

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda YEC4235 tarafından 19 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    Selamunaleyküm öncelikle facebook ve diger hesap kullanmadıgım için resim atamadım ama ben size detaylı anlatcam sizde bana çöüzümünü yardım etceksiniz

öncelikle 18 mayıs 2015 pazertesi gecesi saat 00:10 sularında hounds oynarken internet gitti ve oyundan attı baglantı koptu diye ardından oyuna giremeye çalıstıgımda yani hounds launchere tıkladımda oyunun baslatma seyi arkada kalıyo önüne de bi uyarı veriyo uyarıda bu ''Systeam.UriFormatException
    ! invalid URI: the hostname could not be parsed.'' hata bu işde hounds ve hounds app yazan uygulamalara tıkladımda hiç bişey olmuyor yardım google chrome sildim tekrar kurdum modeme reset attım cclener die program indirdim herseyi yaptım olmadı antivirus güvenlik duvarını kapattım gene olmadı nabsam formatmı atsam bi oyunda internet gidip böle sorun olacaksa bence oyun olmasın da iyi
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 19 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    yav bi yardım edin ya
    olum heç biriniz yardım etmiyonuz inşallah sizinde basınıza gelir
    böle okuyup okuyp yarım etmiyonuz ya bide hounds destek ve yardım Allahtan ha 2 saat oldu neredeyse yardım yok

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bucalı olduğun nasılda belli :)

Bilen varsa yardım eder sakin ol

2 kişi bunu beğendi.
  3. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    " olum heç biriniz yardım etmiyonuz inşallah sizinde basınıza gelir "

Forum kurallarına aykırı spam yapılmış bulunmakta ve konu başlığı forum kurallarına aykırıdır.

Konu yanlış yerde ve konuda " 11 , 8 ve 10. " kurallar dikkate alınmamıştır.

bkz.

" 11- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır. Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır. "

" 8- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.) "

" 10- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez ! "

Böyle şeylerde üyeleri uyarmak sadece yetkililerin görevi değildir. Forum Kuralları namına diğer üyeler birbirini uyarabilir.

4. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    Kardeşim bi sonuç söyleyin kapatalım konuyu ya

5. ScineLy

ScineLy Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    kardeşim tw varsa eve gidince bi halletmeye çalışırım

2 kişi bunu beğendi.
  6. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    kardesim bügün bi format atcam düzelmesse tw den yrdım edersin

7. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    oyunu kaldır c sürücüsünden klasörünü sil hounds ile alakalı ne varsa çöpe yolla tekrar oyunu kur chrome yerine mozilla firefox kur düzelir
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 20 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Ayrıca böyle dandik dundik şeyler için Allah Teala Hazretlerinin adını verme.Milletide vebal altına alma sonuçta oyun oynamasan ölmezsin.

8. ScineLy

ScineLy Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    aynen haklısın olmazsa tw den bakarım bi

9. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    ainen öle yapıorum simdi format attım oyunu tekrar indiriyorum sorun halledilice konuyu kapatıyorum.!