LAUNCHER İN AÇILMAMASI

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda mkandemir tarafından 18 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. mkandemir

mkandemir Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet arkadaşlar başlıktaki gibi oyunu yüklüyorum sorunsuz bir şekilde ama tıklıyorum kısayola veya hounds.exe houndslauncher.exe tıklıyorum hiç bir şey açılmıyor gelmiyor acil yardım yönetici olarak çalıştırdım gine olmadı

2. ZalimEskiya

Alınan Beğeniler:
    0
    aynısı bendede oluyor yöneticiler neden acaba ?

3. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    bende de oldu şimdi giremiyorum bir sürü yol denedim olmuyor. demek ki oyun ile alakalıymış. çünkü sadece benim bilgisayarımda olmuş olsaydı benim bilgisayarımda sorun olacaktı.

4. ZalimEskiya

Alınan Beğeniler:
    0
    bende tıklıyorum hiçbirşey açılmıyor bune arkadaş

5. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    başka kimde var bu sorun?

6. ZalimEskiya

Alınan Beğeniler:
    0
    söylesek ne olacak hani bakan yok ki zaten ortaya bir oyun attılar yarım yamalak sonra oynayın dedikler
    neymiş zombi oyunuymuş iyiki bi zombi oyunu yaptınız ilk gün soruları cevaplarlar 2. gün hiçbiri ortalıkta olmaz

7. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    arkadaşım şimdi deneyececğim yol olursa sana buradan yazıcam. şimdi sistemi 4 gün öncesine alıp tekrar ekran gelirse güncelleme yapıcam. sana haber veririm 10 dakika.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 19 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    tamamdır çözümü buldum. biosu eski haline çevirip sistem geri yükleme yapınca düzeldi şimdi houndsa giriyom

8. Ardarius

Ardarius Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Nasıl yaptığını detaylı şekilde paylaşır mısın ?

9. ibraaam45

ibraaam45 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aynen şunu detaylı olarak paylaşır mısn artık bıktım tıklamaktan oyuna

10. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    Bakın detaylı şekilde anlatacağım. İlk önce bir adet hounds online sorunumuz cebimizde o_O şimdi yapacağımız şey çok basit. mesela bilgisayarı yeniden başlatıp biosa girin sonra biosta ayarları varsayılan yapın. yalnız(1 2 defa daha sistemi geri yükledim ve fark ettim ki biosu varsayılan ayarlara çevirmeye gerek yok. fakat siz yinede manuel olarak normal bir overclook yaptıysanız sıfırlayın gitsin. aşırı derecede yapılan bir overclook ise eski haline çevirmeyin biosu sıkıntı yok. uzun lafın kısası SİSTEM GERİ YÜKLEME yapıp, hatayı aldığınız tarihten önceki günlere döndürün bilgisayarı.(daha ne kadar açık olabilirim bilmiyorum fakat sistem geri yükleme yapmanız için gerekli yükleme noktaları olmak zorunda.)