Mavi Alev Silahları Hakkında

'Hounds Genel' forumunda ParaboLa tarafından 9 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. ParaboLa

ParaboLa Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Merhaba

Şans kutularından elde edilen bu silahların oyun içerisinde satış ve takasının aktif olması gerektiğini düşünüyorum açtığımız kutulardan zaten düşük ihtimalle çıkarabildiğimiz silahın aynı sınıftan olması çok sinir bozucu. Kullanmadığım smg 10 gündür çantamda duruyor öylece, zaten zor olan görevleri yapmamız iyice imkansızlaşıyor.. Yönetimden ricam bu silahların satışını aktif hale getirmeleri. Gerçi çıkan eşsiz silahlar SS, gelişmişten pek bi farkları yok ama oyuncuları olumsuz etkiliyor.. coop görevine giren oyuncular görev başarısız olunca ilk olarak silah - zırh yetersizliğinden olduğunu düşünüyorlar ve bu silahlara sadece kredi alarak sahip olma fikti çok abes.. Oyuncuları oyundan soğutmamak için bu silahların daha ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyorum.. Arkadaşlar sizden ricam bu konu hakkında görüş ve önerilerinizi bildirmeniz belki yönetimin dikkatini çekmeyi başarabiliriz.

2. Arqueros

Arqueros Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bende bu durumdan sikayetciyim essiz silah cikiyor satamiyoruz efsanevi cikiyor satamiyoruz ayni silahtan 2-3 tane oluyor bos bos duruyor satilsa ticarette canlanmada olur.

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Satılması lazım para ile alamayanlar oyun içi gold biriktirip alabilir

4. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
  5. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Gerçekten bende böyle olmasını istiyorum,hem eşya cıkartan mağdur olmasın .Hem de oyuna para vermek istemeyen arkadaşlar için bi güzellik olur.

6. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    İmza kampanyasını başlatmış bulunuyorum.

Kampanya Linki için bana tıklayınız!

7. DRAGON

DRAGON Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar soyledıgınız ımkansız bır olay kısaca acıklayayım ıstersenız

1. bu kadar zor cıkan bır sılahı satmanız demek mevcut olan kredı satan alan bır gurubun sayısını azaltır buda onların işine gelmez bu oyundan kar etmek amacı ile bu oyunu kuruyorlar kimsenin hayrına kurmuyorlar

2. eger ki oyun parası ile pazardan alınabilse bu seferde kimse kredi alma durumuna gitmez

3. görevlerin bu kadar zor olmasının ve sizi bu silahlara almaya mecbur gibi hissettirmeleri de tamamen strateji bir nevi pazarlama usulü

Kısacası bahsettiğiniz konu Sorumlu Kişileri aşan bir konu anca sizin istediğinizi üst kademeye iletirler onlarda sizin için iyi olanı değil kendileri için iyi olacak olanı seçerler.

8. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Başka oyunlarda bu mevcut kutuların içinden çıkan silahlar var ve pazarda satılıyor tabi pazar fiyatıda ona göre 1M ile 10M arasında değişyor çünkü zatan para harcayan kesim yine harcıyacak nedeni ise para harcıyan birisi 2 ay oyun parası biriktiripte silah almaz ;)

9. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Herşey dengelenebilir, siz rahat olun.

10. DRAGON

DRAGON Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bence boşa kürek siz bilirsiniz yinede ben fikrirlerimi ve nedenlerimi söyledim :)