Mygame.com'dan inmiyor

'Skyforge Teknik Destek Yardım' forumunda Byperest tarafından 11 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Byperest

Byperest Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    10 gb oldu gayet hızlıydı 10 gb'dan sonra 50/kbs'ye düştü durdurup başka bir şey indirdim gayet hızlı indirdi. Download programını kapatıp açtım tekrar hızım yükseldi 1-2 dakika öyle kaldıktan sonra tekrar 50/kbs'ye düştü luncher bunu bilerek sınırlıyor diye düşünüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?

2. KMOj

KMOj Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunun download sistemi torrent usulüne dayanmaktadır. Bazı noktalarda bendede yavaşlamıştı. Biraz beklerseniz sorun çözülebilir veya My.com center üzerinden ayarlari kurcalayabilirsiniz.
    Oyun sizi seeder olarak kullanmakta.

3. Byperest

Byperest Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Peki nasıl düzeltebilrim ayarlar kısmında indirme bittikten sonra çekmeye devam tarzı bir şey vardı kapadım ve sınırsız yaptım indirme hızını hala 50/kbs ile indiriyor.

4. KMOj

KMOj Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkaplanda farklı bir uygulama indirmeye devam ediyor olabilir(Steam,Windows update vb.),
    AKK nedeniyle hızınız düşmüş olabilir.
    Son olarakta programı kapatıp tekrar çalıştırınız.

5. Byperest

Byperest Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    AKK 10 gün önce sıfırlandı bir nevi yeni,steam hep kapalı win update kapalı durumda bir tek game center açık :D birkaç ayar daha çektim bakalım düzelecek mi düzelmezse geceden indirmeye devam edeceğim artık :D

6. KMOj

KMOj Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Baştada söylemiştim zaten Torrent usulü bir download sistemi var. Tam hız kimse alamiyor bu yüzden, oyun sizi seeder olarak kullaniyor olabilir şu sıralar. :D

7. Byperest

Byperest Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Şansızlık açık betaya çıktığından beri oynama listemde bir türlü indirme vaktim olmadı skyforge'yi :D

8. KMOj

KMOj Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunda olumlu gelişmeler var ancak hala yetersiz. Şu anda eski halinden daha iyi bir durumda. :D