NeferESports ve ESTEGRON

'Hounds Genel' forumunda Jessicca tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Jessicca

Jessicca Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Bu konuyu acmakda maksadim sadece bir teklif onermektir. ESTEGRON KLANI size bogle bir barismak ve aramizda olanlari unutmak icin teklif oneririm. Burda bir birimizle tartismagi brakalim isterim. Benim sizinle olan tartismami okuyan bazi arkadaslar boglesinin daha iyi olacagini solediler. Yani kimse kimseden korkmuyor bu 2 klan ailesinede iyi gelir ve daha gerilim yaratmak icin bahaneleri brakalim.
    BARIŞMA olsun yine her gün klan maçı atalım. Aramızdakılerı unutalım isterim.

NeferESports

2. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    "Jessica, 47 Dakika Önce"

Ortalama 35-40 dakika önce ise ESTERGON Klanı PVP'de AFK Kalıyor öyle rütbe atlıyor diye de saçmalama atmışsın ortaya... Doğru mu?

Neyse, eğer Klan liderimiz @oneminute bunu kabul ederse, konuşursunuz.

İyi forumlar

3. Jessicca

Jessicca Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ben sizin adamlari nerde gorsem satasiyorum zaten dusundum bogle devam etmez :) Konusmalarinizi yine ayarlayamiyorsunuz olmaz bogle ama

4. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Seninle uğraşmanın bi anlamı yok, evet sadece ESTERGON değil herkese sataşıyorsun, nasıl bir kişiliğin var bilmiyorum. Bana bundan sonra laf söylemek düşmez, Klan Liderimiz bu konuya göz atınca sana mutlaka bildirecektir.

İyi forumlar.