Ödeme-Kredi Kartı Bilgileri

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda JohnnieWalker tarafından 24 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. JohnnieWalker

Alınan Beğeniler:
    0
    dün kredi kartıyla oyuna nakit yükledim,daha sonra tekrar yüklemek için girdiğimde kredi kartı bilgilerimin ''favori ödeme yöntemleri'' adı altında kayıtlı olduğunu gördüm,bu oyunculara yapılmıs kolaylık olabilir fakat bana rahatsız edici bir durum olarak geldi,bilgilerimi silmek istiyorum sistemden silinmiyor ya da öyle bir sekme göremedim ben,baska bir kredi kartı ekle var fakat bilgileri sil seçeneği yok,nasıl bilgilerimi sistemden kaldırabilirim?

2. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    Sallama bor kart bilgisi yaz onu kayida alsin

3. JohnnieWalker

Alınan Beğeniler:
    0
    sallama kartı kabul etmiyor,kaydetmiyor etsede eski bilgileri sileceğini sanmıyorum,3 haneli güvenlik kodunu sallayıncada telefona mesaj geliyor gene nasıl bir sistem bu anlamış değilim gidip kartımı iptal edeyim napayım.

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Normal aslında çoğu alışveriş sistemi bu şekilde oluyor eğer bu kadar benim gibi sevmiyorsan sanal kart , paypal , innial kart vs gibi şeyleri kullan

5. AresTV

AresTV Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Kartınız üzerinden sanal kart çıkartırsanız bu tarz endişelere kapılmadan net üzerinde alış veriş yapabilirsiniz. Sadece bu oyun için değil diğer şeyler için de kafanız rahat olur...

6. JohnnieWalker

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar ikinizde haklısınız fakat ben ilk defa böyle bir şeye şahit oluyorum.Tamam eyw,kullanıcılara kolaylık sağlıyorsunuz,fakat diyelim ki charım hacklendi.Benim char üzerinden bilgilerim kayıtlı olduğu için adam zırt pırt kafadanda sallasa güvenlik numarasını bana mesaj gelicek.Bunu sanal kartta olsa aynı durum olucak.Benim demek istediğim madem yeni kart ekle seçeneği var,madem böyle bir kolaylık sağlıyorsunuz,neden eski kart bilgileri silme seçeneğide koymuyorsunuz?Benim işim bitince ben bilgileri mi silmek isterim,saçma sapan iş.Talep açdım bilmiyorum ne diyecekler.