ödeme sorunu

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda albatraoz tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. albatraoz

albatraoz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Master card ile 1000 cash çektim pazar günü ödeme başarıyla tamamlandı dedi cash karakterime yüklenmedi tekrar deneyem dedim belki problem olmuştur diye yine ödeme başarıyla tamamlandı dedi cash yüklenmedi ödeme geçmişine baktım sayfadan 2tane ödeme geçmişi görünüyordu kartimdanda 56 TL çekilmiş görünüyordu ama şuan o ödeme geçmişini de göremiyorum ödeme geçmişine baktığımda bos gorunuyor mağdur oldum açıkçası 56 TL param gitti karttan fakat ürünü alamadım ticket açtım hemen ama sanarım ticket bakmadilar 1 Gun oldu umarım ilgilenirler burdanda yardımcı olabilecek forum yöneticileri varsa yol gösterirse sevinirim

2. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Eğer hesabına yatırdığın nakit tanımlanmadıysa ticket açman en doğru yol zaten ancak düz pazar olduğundan çok yüksek ihtimal destek ekibi çalışmıyordu en kısa sürede sana cevap yazarlar merak etme

3. albatraoz

albatraoz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Umarım Dedıgın gıbı olurda ılgılenırler ögrenciyiz giden para az degil 56 tl gitti ürün gelse gam yemicem üründe gelmedi yani umarım gorurler

4. darkwolfmuro33

Alınan Beğeniler:
    2
    KRADİ KONTUROL TUSUNA TIKLADINMI
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 20 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    ben aldım sıkıntı olmadı

5. zEdward

zEdward Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    yanlış hesapa yüklemiş olabilirsin bende has çara yükledim sanıordum yan çara çekmişim C yi boş yere gitti

6. albatraoz

albatraoz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yok yanlıs chara yükledgımı sanmıyorum Kredi kontrol yaptim kackerede hala 0 gosteriyor ticket cevap beklicez artik

7. TeNeKe

TeNeKe Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Beyler bende mobil ödeme ili ilgili bir sıkıntı yaşıyorum verdiği kodu ve numaraya doğru bir şekilde yolluyorum ama gelen mesaj (hatalı kod lütfen tekrar deneyin) yazıyor bilen birisi yardım etsin lütfen

8. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    teneke ye katılıyorum mobil ödeme çalışmıyor ? !