Önemli

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda TheGhostRıder tarafından 13 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Bugün Oyuna Girdiğimde GM de oyundaydı ve bende Oyunda Az Görevim Kaldığını, Silah Üretmek İçin Jetonlara İhtiyaç Olduğunu Bu Nedenle de GM'den görev veya başka birşeyler tamamlayyarak jeton verilmesini rica ettim.Bunu 2-3 kez söyledim ve GM bana bir daha söylersem banlanacağımı söyledi ve oyundaki başka bir kullanıcı bana dilenci diyerek hakaret etti. Bunun üzerine ben de ona karşılık verdim ve GM beni 3 gün boyunca oyundan atarak kısıtlama koydu.Bunun düzeltilmesini, kafasına göre oyuncuların oyunlarını hile yapmadıkça kimsenin engelleme hakkı olmadığını söyleyerek kıstlamanın kaldırılmasını istiyorum.Aksi halde oyun çalışanların yüzünden oyuncu sayısı azalacak.Durum düzeltilmezse oyunu silerek daha da oynamayacağım.Başka oyunlara yönleneceğim.

3 kişi bunu beğendi.
  2. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    kurallarda hakaret ban sebebi yazıo oyuna girerkende bu kuralları kabul etmiş sayılıyosun

2 kişi bunu beğendi.
  3. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Bu ne biçim oyun böyle anlamadım.Küfür etmekle oyunun ne alakası var.Hadi hile olsa oyun için suç olur da saçma yapmışlar.Başka oyunlarda böyle bişey yok.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 13 Ekim 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Adam küfre azmettirdi ona bişey yok oyuna 3 gün girmedikten sonra daha da oynamanın bi anlamı yok.Üyeliğ iptal eder.CCleaner ile bilgisayardan da temizlerim.Böyle saçma oyun mu olur.

2 kişi bunu beğendi.
  4. DJsona38

DJsona38 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    valla bnada ban geldi arkadaşlar bn çok küfür ediyordum ondan olmalı veya gm yle map lerle ilgili konuşuyorduk gm konuşmadı bizde daha fazla yazmadık ertesi gün banıda yedik anasını satıyım
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 14 Ekim 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    bugun girmem lazımken 2 sonra giriyorum bnce var ya çok saçma tmm kufur ettik onu kabul ediyorum gm bna oyle bişey yazmadı map lerle ilgili bişey sorduk yen bitane çıkcakmı map deiştirme olucakmı diye sonra sustuk korktuk ban yeriz diye ertesi gun ban.....

5. TheGhostRıder

Alınan Beğeniler:
    7
    Dilenci küfürden değilse, GM'nin anası da babası da Medine Dilencisidir...

6. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Her oyunun kendine ait kuralları vardır bu kurallar yapımcılar veya yetkililer tarafından koyulur. Bu kuralları resmiyeti olduğu taktirde ve buda açık ve net bir biçimde sitede belirtilmiş.Bunun haricinde yetkiliden uyarı aldıktan sonra devam etmen ceza almana sebep olmuş bunda sitem edilecek bir söz konusu değil.

7. SkyCity

SkyCity Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Merhaba ,

Arkadaşların dediği gibi her oyunun kuralları vardır.

Bunlardan biride her oyunda olduğu gibi oyun gorevlisi veya yönetici biri oyuncunun suçlu olmasını dusundugu anda hesaplarını kısıtlama yetkisine sahiptir. Herhangi bir kanıt sunma gereksinimi olmadan gerekli işlemleri yapabilir. Şimdi çoğu kişi diyebilir o zaman istediği kişiyi banlar diye fakat sistem oyle yürümüyor. O yüzden oyun içinde [GM] veya [GMA] lar ile yapacağınız diyaloglarda dikkatli olmanızı öneririm. Senin durum açıkçası bana kalırsa uyarı verilecek bir durum çünkü oyun gorevlisinden oyun içi birşeyi talep ediyorsun. Bunu gorevle istemen veya direk istemen farketmiyor sonuçta ondan istiyorsun , o da görevini yapmakla yukumlu.