Oyun Görevlileri Oyuncuları Oyundan Soğutuyor !!! Önamli Okuyun

'Hounds Genel' forumunda MaRaZ tarafından 17 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Arkadaslar Ceza Sistemindeki Saçmalıga Bi Bakın Bugun Bnm Basıma Geldi Yarın Sizin Basınızada Gelebilir
    Budan 2 Hafta Önce Artı Basmalara Sinirlenip Megafon attım ve megafonda ( Arkadaslar Oyunu Bırakıyorum Çar Satlıktır. Yazdım Ve Bunun Üstüne 2 Gün Oluyor 30 Ban Rütbe Level Sıfırlandı Çok Oldum Saçmalıga Bakın Sadece Yazdım bu Adam Küfür ediyor 3 Gün Ban yiyor Ve Ben Sadece Bunu Yazdım die Bu Cezaya Layk Görülüyom Sizce Bu Adaletmi ? Ben Genel Sıralama Da 11. Sıradayım TheMaraz Ben Bu Gmlerin Yaptından 3 günden Berli Düşünüyom Sadece Bunu Çıkara Bildim Bu Adamlar Bir Süre Para Yatıran adamları Emek Yapan adamları Resmen Hesabını Siliyo Yani Bu Ne Olmus Oluyo HAKSIZ KAZANC Olmus Oluyor Ama Bu Çarı Onlara Yedirmicem Onlara Bu Sefer Bunu Kulak Ardı Yapamıcaklar Bugun Ben Bu Haksızla Dur Demessem Yarın Birgün Baska Birinizin Basına Gelecek Savcılıkmıs Bimer Mis Mahkemeymis Bütün Yerlere Müracat Edecem TheMaraz ı Size Yerdir Micem Bundan Emin Olun Evlerinizde Nasıl Yatıyosunuz Çok Merak ediyorum ?[​IMG] Yazık Be Yazık Millet gibi Macro Yapmadım Küfür etmedim İllegal Bişe Yapmadım Yazıklar Olsun Milletin Verdi Para Size Emin Olun Ben Bunu Paylaştımda Bu Forumd Bunu Silacaklar Ve Beni Burdan Banlıcaklar Ama Az Dikkate Alın Oyuncular Az Dikkate Alın !!!!!

2. SkyCity

SkyCity Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Çok iyi hatırlıyorum bi ara lRealWest diye bir oyuncu "Megafon" dan sivas içi Full set çar satılır diye mesaj atmıştı. Fakat hala oyunda ve ban yemeden oynuyor. Bu olay tartışmaya açık elbette

Ayrıca geçmiş olsun

3. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Çok geçmiş olsun

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Eğer ben olsaydım sınırsız ban atardım 'çar satmak' bu kelimeyi yazdıysan zaten iş bitmiştir tek taraflı düşünme

Ayrıca mahkemeye verirsen sen sıkıntı çekersin eksiksiz aşağıdaki sözleşmeyi okumanı tavsiye ederim

https://www.withbuff.com/tr/hounds-kullanici-sozlesmesi