Oyun hakkındaki deneyimleriniz?

'Hounds Genel' forumunda Commandante tarafından 21 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyunun 2. gününde oynamaya başladım ve elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Ancak rahatsız olduğum konular var, şuan 23 Lvım ve halen co-op modunda yeni harita açılmış değil, 30 Lv da yeni görevler geliyor diye biliyorum? Yine bu haritalaramı geliyor o görevler. Açıkçası zor modlarıda bitirdiğimde çok sıkılıcam gibi geliyor..

Oyunda bi yandanda fps modu olduğu için co-op girmeyeyim diyorum ama tam fps olmadığı içinde busefer gözüme batıyor. Aynı haritalarda kaç Lv'a kadar oynayacağız?

Ayrıca oyun tuttumu, sizce oyuncular ne düşünüyor, klanım olmadığı için bilgi paylaşımı pek yapamıyorum düşüncelerinizi duymak isterim

2. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Merhaba Hocam Öncelikle Hayirli Akşamlar Zor Görevler Günlük Geliyor Ve Geçmeside Aşırı Derece Zor Denicek Seviyede Hele Bide Kalanin Yoksa Daha Zor Oluyor Klandaki Arkadaşlarinla Anlaşarak Geçmen Kolaylaşir.
    Dedigin Gibi Bende Katiliyorm İnşallah Hep Ayni Haritalarda Oynamayiz Güncellemerle Yeni Haritalar Konulur İnşallah :)

2 kişi bunu beğendi.
  3. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Sanada hayırlı geceler dostum , aynı fikirdeyim seninle "co-op" modda devamlı aynı haritalarda oynamak bir zaman sonra sıkacak. Level atlamanın bir getirisi olmalı bilgim olmadığı için oraya girmiycem ama ben şuan bi faydasını görmedim açıkçası.

Co-op'a girip item çıkarmak amaç, level'in eğlence olduğunu düşünüyorum ben :)