Oyun içinde para kasma

'Hounds Genel' forumunda AnatolianWolf tarafından 4 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. AnatolianWolf

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Eğitim Sektörü Satış
    Öncelikle merhaba,

Bende oyuna açık betayla başlamış olarak yeni başlayan arkadaşlara para kasma yöntemi önereceğim.

Oyun içinde PVP'de PVE'ye oranla çok daha yüksek oranlarda Altın kazandığımı söyleyebilirim.
    Oyun içinde benim gibi yeni başlayanlara tavsiyem pvp oynamaları eğer üzerlerinde istedikleri itemler yoksa bu itemlere pazar aracılığıyla daha kolay ulaşmak adına PVP'de hem bolca altın hemde rütbe kasabilirler.

Aynı zamanda her pvpde size puan kazandıran ve puanlar 1000 puana ulaştıktan sonra çeşitli ödüller veren güzel bir sistem var ben bu sistemden güzel eşyalar düşürdüm.Bilmeyenler varsa tavsiye ederim.

Oyun içinde 50-55 lvl olan arkadaşlarda bir başlık altında oyun içinde yeni başlayanlara edindikleri tecrübeleri aktarıp adminin bu tüyoları en üstte sabitleyip herkezin kolaylıkla ulaşıp forum kalabalıklaştıkça yenilerin forum içinde kaybolmadan oyunda zorlanmadan ilerleyebilmeleri güzel olur.

İyi forumlar.

6 kişi bunu beğendi.
  2. ArtemiS

ArtemiS Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Meslek:
    Öğrenci
    Gerekli Bir Konu Açmışsın Teşekkürler.

3. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Para kasılması için;

-Bol bol pve atıp kazanılan paraları biriktirmek,
    -Parçalama yaparak çıkan itemleri nano tüp vb. satışı yapmak ve pazar fiyatını takip etmek,
    -Gereksiz yetenek almamak işine yarayanları alıp sabırla beklemek,
    -Günlük görevleri tamamlamak ve görevlerden çıkan itemleri biriktirmek,
    -Pvp den genelde bana bilet çıkıyor çıkan biletleri biriktirmek ve pazara koymak, oyun diriliş vb itemleri ucuzda olsa pazara koymak ( tabi kendinede ayırarak)
    -Şanslı isen pve'den gelen item varsa pazara koymak (tabi burada karakterini iyi tanıman lazım misal assultsan ısı tölaransı çıkan seçenekleri direk satışa koymak)
    -Pazarıda iyi takip edersen güzel bir itemler alabilirsin.

Pantolon ve tüfek hariç geri kalanı pazar ve para kasma yöntemi ile bizzat biriktirdiğim paralar ile aldım. 40 lvla kadar kıyafetlerim talim itemleri idi.
    Kolay gelsin

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
  5. snoopbursa

snoopbursa Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Denizci
    Son derece gereksiz bir yöntem sunmuşsun yöntem bile değil zaten bu oyuna başlayan arkadaşlarımız oyun içinde bunu 5 10 dakika içerisinde kavrayabiliyor bunun yanı sıra oyundaki playerlara soruyorlar bunu burda açman ve bu kadar gereksiz bir konu yazman bence prim amacı içeriyor.

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    @snoopbursa Nasıl bir mantıkla arkadaşın anlatmak istediklerini o şekilde anladın bilmiyorumda. Arkadaş kendisine göre bir yönetem bulmuş paylaşmış. Oyunda herkes PVP oynamıyor misal ben görevleri yapıyorum sürekli. Prim amacı olduğunu düşünmüyorum bence çok yanlış anlamışsın :) Nasıl bir prim oda meçhul :)

7. snoopbursa

snoopbursa Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Denizci
    bu tamamen benim görüşüm level kasarak item düşürebilirsin her başarılı operasyon sonucunda item veriyor ayrıca buglu maplar olduğundan herkes aynı mapta oynarak düşük te olsa item kasıyor item parçalama yaptırarak nanotüp kasanıda gördüm gelimiş item düşürüp satanıda ama kasarak 200 300k para yapanı görmedim eminim sende görmedin şimdi bağlantıyı kurabilirsin kardeş.

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Zaten okuduysan yazdıklarımı arkadaşın dediğinin mantıklı olmadığını söyledim. Evet pvp de çok para geliyor en az 3k para geliyor. Ancak tamir de ona nazaran çok pahalı oluyor dedim. :) Ben oyun içinde ki bütün paramı görev yaparak kastım :)

9. snoopbursa

snoopbursa Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Denizci
    sana lafım yok zaten kardeşim ben görüşümü sundum sadece.

10. AnatolianWolf

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Eğitim Sektörü Satış
    @snoopbursa burda gördüğün gibi konudaki odak noktamız para kasma ve yenilere yardımcı olma bunun dışında başka bir amaç yok sen ne anladın bilmiyorum .. Polemik yaratmanın bi manası yok prim kelimesini yanlış kullandığını farzediyorum yorumun için teşekkür ediyorum.