Oyun Parasını Türklere EURO Üzerinden Satılmasını İstemiyoruz!

'Hounds Genel' forumunda PandaIsBack tarafından 28 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. PandaIsBack

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşım öyle bir iş yapmışınız ki oyun parasını EURO olarak hesaplıyorsunuz..Yabancılar bunu 10 Liraya alırken kendilerine göre biz 30 Liraya alıyoruz bu sizce haksızlık değil mi? Bunun açıklamasını yapabilirmisiniz? Biz EURO üzerinden hesaplanmasını istemiyoruz sisteminizi oturtun Türkler TL ile yabancılar ne ile alırsa alsın.. Bana katılan herkes lütfen bir yorumu eksik görmesin! BİZ FAZLA PARA ÖDEMEK İSTEMİYORUZ..

5 kişi bunu beğendi.
  2. Dieqo

Dieqo Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bende katılıyorum bu konuya yabancı ülkedeki adam bu parayı rahatlıkla ödeyebiliyor ama biz %300 gibi bi farkla ödüyoruz

2 kişi bunu beğendi.
  3. Arqueros

Arqueros Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bende katiliyorum cok vahim bi durum onceden karsilasmadigim bir durum.
    Warrock da global bir oyun ama orada boyle degil herkez kendi ulke parasina gore aliyor,duzelmesini umut ediyoruz.

4. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    Şimdi sana şöyle açıklıyayım o zaman yabancılar onu senin dediğin gibi 10 TL ye almıyor. Euro para birimi dünyada kabul edilmiş bir değere sahip ve ürün atıyorum 10 euro demi. bu türkiyede 30 tl , yunanıstanda 50 tl , bilmem nerde başka bi değerle eş olur. Ülkenin geliri yüksek olmadıgı ıcınde sana 30 tl olarak çok gelirken , onlar neden 10 tl gıbı alıyo dıyosun ama onlarında 10eurosu senın 30 Tl gibi ama onlarda gelir yüksek oldugu için bu normal bi rakam geliyor. Fiyatlar dediğin gibi yüksek ama sistem hep böyle gitti değişeceğinide sanmam. bilmem ne kadar anlatabildim

4 kişi bunu beğendi.
  5. TR`AtoMoS43

Alınan Beğeniler:
    32
    Katılıyorum

6. PandaIsBack

Alınan Beğeniler:
    5
    Bence söylediğin şey çok saçma madem öyle CS GO bile TL ye geçmişken bütün global oyunlarda herkes kendi para birimine göre ödüyorsa bizde niye olmasın? Şöyle düşün arkadaşım TL olarak hesaplansa biz belki bir 1250 lik silah paketini 20 liraya alıcaz ama şimdi EURO olarak olduğu için 30 liraya 35 liraya alıyoruz. Bunun düzelmesi hem benim hem oyuncuların adına en iyisi olucak emin ol ve o kadar çok kişi ile tanıştım ki Türk veya Yabancı şuana kadar en çok Yabancıların kostüm silah vesaire şeyler aldığını gördüm bu bir şey değil mi sence? Biz buraya herkes görsün diye bir konu açtık katılan yorum atar katılmayan atmaz ne olursa olur arkadaşım.

7. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    Yalnız sen çok yanlıs bılıyosun :D cs go TL ye geçmedı steam geçti ama nasıl geçti onada hıc baktın mı. 2$ 1 tane croma2 kutusu ama sen 4.5 TL ye alıyosun :D bence biraz daha incele yazdıgın sey tamamen yanlıs

8. PandaIsBack

Alınan Beğeniler:
    5
    Hocam her neyse onu bunu geçelim şimdi muhabbet ne burda ? Ben buraya bir konu açmışım ve demişim ki kardeşim böyle böyle bana katılanlar yorum atsın sen bu duruma madem katılmıyorsun niye kötülemeye veya başka bir şey yapmaya uğraşıyorsun? saçmalık dedin en başta.. o zaman bakıcaksın çok saçma diyip kafanı çevirip gidiceksin uzatmanın anlamı değeri yok yani.

9. xAyKo

xAyKo Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Katılıyorum ve ben toplam 120 tl lik Nakit çektim 1250 Nakit 6lı set ve çok pahalı geldi ve bu fiyata bidaha çekmeyi düşünmüyom nakit

10. Ceketsizler

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    Kimya mühendisi
    ülke geneli olarak elimizde dahi tasıdığımız hersey zaten bu dediğini kapsıyor :) o yüzden ne kadar yansakta fayda etmez