Oyun pay to win 'e döndü .. Sizce?

'Hounds Genel' forumunda Sheyn tarafından 7 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Başlıkta belirtiğim benim görüşüm. Oyuna para yatıran Kazanır şeklinde oldu oyun ? Hatta bazen para yatırsan bile bişey kazanamıyrosun :) Sizce oyunun şu anki konumu nasıl ? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Not: Oyunda yardımcı gm olanlar yorum yapmazsa sevinirim.Şayet onların bi sıkıntısı olursa adminle direk irtibatta oldukları için enterese etmiyor onları Ve her zaman torpilliler.

2. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Dostum benim piyade tüfeğim keskin nışancı tüfeğim ve bomba atarım mavi alev, SMG ve silah kalkanımda mor 2t. Oyuna 100 liraya yakın yatırdım para etkinlik vs. sayesindede bu silahları çıkardım. Oyunun tamamen pay to win olduğunu düşünmüyorum bu ekipmanlarla pvp giripte karşımda mavi 2t silahı olup ve bana oyun oynatmayan oyuncular tanıyorum :). Bu tarz oyunlarda ekipmandan çok oyunculuk önemli. İllaki ekipmanında etkisi vardır ama en önemlisi oyunculuk yani kimse ''BENDE MAVİ ALEV YOK O YÜZDEN PVP DE BİŞEY YAPAMIYORUM'' demesin :)
    Bunun en bariz örneği her 20 lv olan oyunculara mavi alev silahlarının yanında bide efsanevi zırh seti hediye ettiler 3 gün. Pvp de değişen bişey olmadı yine oyunculuk konuştu :).

Oyun hakkında ki diğer bir görüşümde şu zor görevlerde oyun sonu verilen hediyeler artık şaka gibi olmaya başladı Renksiz seçeneksiz itemler gelmeye başladı e doğal olarakta kimse co-op atmıyor. bide 65 lv olan pvp ye yöneliyor operasyondan inanılmaz zevk alan biri olarak baya sıkılıyorum :) Güncelleme şart

2 kişi bunu beğendi.
  3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    @Sheyn Öncelikle merhabalar.
    Oyuna o kadar para bağladım videoları ile mevcut zaten kutular açtım :) 1 tane bile mavi alevim olmadı bir zırh çıktı bir kalkan çıktı o da sarı renk ama mavi alev değil :) Para yatıran kazanır mantığı bence yanlış. Pvp'de sadece " F " tuşu ile de oynasan takımını rahat taşıyabiliyorsun. :) Al bir dandik silah kalkan :D ( kullanmasını biliyorsan canın gitmeden aralarına dala bilirsin ) git birine " F " at :)
    Gm yardımcıları demişsin torpil demişsin. İyi güzel demişsin de hangi Gm yardımcısını tanıyorsun ? Merak ettim :) O yüzden lütfen " Çamur " atmadan önce elinizi vicdanınıza koyun.

Teşekkürler
    İyi forumlar

2 kişi bunu beğendi.
  4. Esilou_v4

Esilou_v4 Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Pay to win'in Pvp de yarattığı bi değişiklik yok Ghost arkadaşımzında dediği gibi dandik itemlerle oyun oynatmayan adamlar mevcut :) bence yatırdığının karşılığını alamadığın için böyle bi düşünceye kapılmışsın veya ben öyle anladım :) :)

5. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Kişisel olarak hiç birini tanımıyorum ama 3 kişi macro kullandı diye clanın tüm puanını 0 layıp aynı olay kendi clanında oldugunda sadece 900 puan silindiğini biliyorum. Ayrıca gm yardımcısı alınacak denilip herkse başvuru yapmasını istedikten sonra belli başlı clanların liderleri gm yardımcısı oldu ve o gm yardımcısı seçiminde dikakt edersen gm yardımcısı olunca karakterinize özel eşyalar kazanabilirsiniz gibi bir ibare vardı. Benim oyun anlayışımda kalkan takıp f atmak da yok o dediğin şey ezik işidir.

6. Esilou_v4

Esilou_v4 Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Şu bi gerçekki torpilli olan clan veya clanlar mevcut bunları kendileride bi ağızdan söylediler hak veriyorum yapılan ayrımcılık ama ne yapılabilir buna karşı ? :D

7. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Şunuda söyleyeyeim Oyuna kuruş para vermedim,vermem ama oyunda kastığım tüm parayla kutu aldım rahat 25 milyon para harcadım oyun içinde(sadece kutu için) ama çıkmadı.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 8 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Benim için hounds işi zaten çoktan bitti,Zaman geçirme amaçlı arkadaşalr çağırınca giriyorum oyuna.İçimde hala yapılan haksızlığa karşı büyük bir öfke var. ''Bazı arkadaşlarda gm yardımcısı olunca konuşma uslubu değişmiş biraz resmileşmiş sanki he? ''

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikler Gm yardımcısı değilim bunu belirteyim. " Deneme Moderatörü " adı altında resmi forumda paylaşımlar yapıp her zaman yaptığım gibi kullanıcılara " YARDIMCI" olmaya çalışıyorum. Buradan da resmi forumdan da paylaşımlara elimden geldiğince devam ediyorum. Resmi forumda sonuçta " Hounds'u " temsil ediyorsunuz o yüzden bu şekilde konuşmak zorundayım. Böyle konuşmaya alışmam için sürekli konuşmam gerekiyor. :)
    Bir de şöyle bir durum var size böyle diyen " Klan liderlerini " destek sisteminden ekran görüntüleri ile gönderin emin olun bakılıyor destek sistemine. Gereken yapılır diye düşünüyorum. Buradan şu anlaşılmasın ben sizden asla kendimi üstün görme gibi bir duruma girmem girmedim de her zaman ki gibi elimden geldiğince " Herkese " yardımcı olmaya çalışıyorum.

9. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Kardeşimmacroyu bildiren gm yardımcısı cezayı veren gm pride? Kimi kime şikayet edicez. Ama aynı olay lendi clanında olunca 900 puan gidiyor.Bizim clanda olunca 8k clan puanı 0 lanıyor ulan orda 50 kişinin hakkı var 3 kişi yüzünden yapılana bak. Ayrıca kulanmanın sebebide macro ile clan puanı kasıp tunuvaya katılanlara bi yaptırım uygulanmaması..Yönetim adil değil!.. Parasına bakıyor başka bişey değil ama herkes bi gün bunların adi olduğunu anlayacak ve tekrar ediyorum oyun pay to win veya yala to win!