Oyun sıktı.

'Çöp Kutusu' forumunda Commandante tarafından 24 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Kolay gelsin, oyundan aşırı derecede sıkıldım. İyi düşünmeye çalışıyorum ama bune yani olacak gibi değil.

Zor modların çoğunu bitirdim, artık yeni hikaye görevleri falan arıyorum, canavarların kaç saniye arayla çıktıklarını öğrendim mapta ateş ederek yürüyom artık. Televizyon izlerken falan oynuyorum sıkıntıdan.

Lv. kasınca hiçbişey olmuyor sadece lv kasmış oluyorsun sayı yükseliyor.

Pvp ye gelicem, şuan 3 yıldızım. Tam adını hatırlayamıyorum. Anlamışsınızdır zaten. Adamlara bakıyorum, (Thanatos) adam papatya 2 olmuş. Eline yüreğine sağlık uğraşmış kasmışta , okadar kolay kasılıyoki anlatamam yani. Zor diyenleri anlamıyorum. S2 oynayan insan anlar, 2 ay sonra o çocuk max rütbe ya olur ya yaklaşır. %100 Eminim.

Bu oyunu açarlarken yapımcı firma hiç düşünmemişmi ulan bu kazık kadar herifler napıcak 20 lvdan sonra diye. İtem satsan ne satcan, 50 lv adam 2t düz setle gezicek yarından itibaren, 5 günlük setler bitiyor.

Vallahi 150 lira nakit çektim 1000 defa pişman oldum bu gece. Aynı mapları oyna oyna gına geldi artık, zor mod girsek oda sarmıyo hep aynı tayfa girip çatır çutur kesip çıkıyoruz. Sonu yok.

2. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    Benim anlamadığım oyunun çıkış süresinin tarihi belli, her şey ortada yani 8 gün oldu. sorunlardan, belli başlı hatalardan kurtaramadı ki oyun kendini. sen hala boş boş geziyorum diyorsun mesela. belki zaman geçtikçe mükemmeleşecek ben hep böyle düşünerek dayanmaya çalışıyorum. fakat ddos saldırısı almışsa felaket berbat olacak bu iş.

3. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Çocuk çocuk konuşma lütfen. Ddos yaptılar dedilermi ? Hayır. 15 16 yaşında çocuğun biri diyo herkes başlıyor.

Sen nekadar oyun oynadın bilmiyorum ama ben fps oyunlar dışında hiç bukadar boş kalmadım.

Mmorpg de oynamıyoruz lv kasalım gw, dungeon falan filan oda yok. Fps olarak baksam peynir ekmek gibi lvl atlanıyo. %60 ı geçen bi insan var rütbe için.

Yeni açılan oyunda yarışırsın dungeon girersin bişeyler yaparsın. Aynı haritada aynı yaratığa 100.000 kez şarjör boşaltamam ben. Sen yaparım diyosan o senin saflığın.

İşin özeti tek kelime ile insanlar şuan beklentide. 2 hafta sonraya kadar bişey çıkmasın oyunda oynıycak insan kalmaz. Bukadar basit. Koskoca oyun yapıyolar kimbilir ne zaman başlandı. Oyun açıldıktan sonra 3 günde biten oyunmu olur.

Eleştirebilirsiniz ama dediklerimde haklılık payım var.

4. zEdward

zEdward Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    oyun hala beta sürecinde açıkça açık beta deniyor nakit fln boş yere çekiorsunuz tam sürümü yayınlanmadan fazla kaptırdnz kendinzi :D

5. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Canım benim açık beta tamamda, sen hayatında hiç böyle açık beta gördünmü? Açık beta oyun açıldı gelin başlayın demek.

Ben 10 tane haritayla açılan bu tarz oyun hiç görmedim. 10 tane mapla rts oyunmu açılır alla sen.

Böyle bi başlangıç yaptıgı için gelecek içinde büyük bi beklentim yok. Şimdi neydiki sonra ne olsun diyebiliyorum. Oyun güzel eleştiremem asla ama eksik oyun. Bildiğin eksik yani.

Maplarda büyük değil, Normal mod oyunlar 8,5-10dk zor mod oyunlar 20-35 dk arasında değişiyo. O 35 dk da shellperlara 100milyon can koydukları için

6. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    çocuk çocuk konuşma ne demektir allahını seversen.ben orada ddos saldırısını kesin yedi mi dedim? bence sen bazı şeyleri çok farklı anlıyorsun.

7. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Polemiğe girmek istemiyorum. Kusura bakma. Ben sadece cok sıkıldım beklentimi karsılamadı o yüzden fikir alışverişi yapmak istiyorum

8. AresTV

AresTV Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Fikir alış-verişi yapmak istiyorum diyorsunuz, bu güzel birşey. Ancak kişiler iyi yada kötü, doğru yada yanlış fikirlerini söylediklerinde "çocukça konuşma, o senin saflığın" tarzı cümleler ile tabiri caiz ise azarlarsanız, olay fikir alış-verişinden laf dalaşına girer. Ortada hiç birşey yokken polemik başlar.

9. Commandante

Alınan Beğeniler:
    2
    Kapa çeneni.

10. PentagraM

PentagraM Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    kipi çinini

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.