Oyunla ilgili sorun yasıyorum yardım lazım

'Hounds Genel' forumunda 4seco08 tarafından 14 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. 4seco08

4seco08 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna id sifre yazıp giriyorum fekakat karakter gelince mause ve oyuna başla yazısı ve etrafında hiçbirşey görünmüyor . oyuna baslayı ezbere tıklayıncada oyuna giriyor fakat pencereler felan hiçbir şey gözükmüyor nasıl düzeltebilirim .

2. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    oyunu kaldır. C sürücüsü içerisinde Buff klasörünü sil oyunun indirme client ini tekrar siteden yükle ve kur sorun düzelecektir.

3. 4seco08

4seco08 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunu kaldırdım fakat C de Buff klasörü yok zaten tekrar yükledim yine aynı

4. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    Buff klasörünü bulman lazım o klasör kalkınca tekrar kurulduğunda sorun çözülüyor aynı şey bendede oldu

5. 4seco08

4seco08 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Access Violation (0xC0000005) şimdide boyle dedi girerken ne yapmam lazım

6. Kanedo

Kanedo Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    Şimdi sana yazacaklarımı dikkatle oku ve uygula hata yapmamaya özen göster ileri seviye kullanıcılar için bir yöntemdir bu. İşletim sisteminin windows 7 olduğunu varsayarak yazıyorum.Başlata tıkla arama sekmesine regedit yaz pencere açıldığında F3 tuşuna bas oraya Hounds yaz enter la sağ taraftaki bölümde hounds ile ilgili ne varsa sil üzerine gelerek sağ tuş yap sil.Tekrar F3 e bas bu sefer bir şey yazmana gerek yok otomatik son kelimeyi arar ve bulur bu şekilde yaparak Hounds ve Buff ile ilgili ne çıkarsa sil sol tarafıda klasörlerin olduğu bölümüde kontrol etmeyi unutma ordada Hounds ile bir bölüm çıkarsa sil hep si silindikten sonra Pc yi kapat aç ve oyunu tekrardan indir kur sorun çözülmüş olacaktır. Access Violation (0xC0000005) ram belleğine erişim hatası demektir. Oyunun içindeki bir DLL. dosyası bu hatayı ortaya çıkarır alelacele hatalı yüklemeden dolayı bu sorun tüm oyun ve programlarda çıkar.Bundan sonrası senin dikkatine kalmış Hadi kolay gelsin.