Oyunu birakaçagım çarimi satiyorum.

'Çöp Kutusu' forumunda Guiding tarafından 4 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    evet oyun iyice soğdurdu kendini çarimi uygun fiyata birakcagim vede 2 tane efsanevi item var içinde silah kalkan ve smg var almak isteyen olursa ts ip vercem gelsin goruselim ts olmayan varsa alta yorum atsin faceden yada rc ye gider konusuruz bir yolunu buluruz

178.217.184.199:8872

2. -MonArcH-

-MonArcH- Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Çhar satmak yasaktır ve cezası hesap silinmesi ve süresiz bandır [​IMG] 1 kaç ss daha elimde mevcutur ticketi yolıyıcam ticketme sunlarıda ekliyicem kanıtım olmasada http://www.houndsthelasthope.com/konu/sans-bana-gueldue-be.1111/page-2#post-5879 bu linkdede arkadasın acıkladı gıbı oyuna hiç nakıt cekmeden 2 tane mawı alew cıkarıyo bu nasıl oluyo hıc dusundunuzmu ben suna ınanıyorum ve duydum arkadas ayrı ayrı 1 level 20 char acıyo ve 20 charla 500 Credi etkinlikine katılıyo bu temız olan arkadasımız 20 siylede 500 c yi alıyo 10.000 credıye 6 saate kazanıyo bunu yaparken yanında yime ilegalel credı kasan 6 arkadası mevcut onceden bu konuyla ılgılı tıcket atmıstım ama ılk defa ısım veırıyorum bu charın kontrol edılmesı gereklı dedim gibi kanıtım yok kımsenınde chara talıp olmasını ıstemem

3. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    yan carim yok bu etkinligi yaparkende lw im 62 idi ve 200 için ugrasıyordum ama 65 olunca husrana ugradım bu sans işi ticketler dede belli zaten 500 gonderdiler sonraki 500 ise 1 hafta sonra geldi gelir gelmez direk kutu actım oyle posta yoluyla kutu gondermedim bu konuda sıkıntı yok 2. konuda ise car satmada adamlar daha turkiye pazarına yeni girdiler sorumluluk almıyoalr dogal hayliyle ve sen botla kasip ss cekilip birşey olmuyorsa bunada birşey yapmazlar ve seni nasil burdan banlamıyolar onada sasiyorum benim bildigim kadari ile emek hırsızlarına burda yer yok benide bilen bilir.

4. -MonArcH-

-MonArcH- Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Macroyla ilgili ben ticket atmasaydim sizin daha macro nedir nasildir orenemicektiniz bile 25 gun onceydi sanirim bunla ilgili ceza islemi bile uygulanmiyodu evt doru 5 gun macroda kastim ama ben bunlari ticketimde belirtmeseydim bu adamlarin ceza islemi uygulayacani zanetmiyorum iyikide kulanmisim 1 ay once odaya giriyorum 6 kisi macroda bizim takimda karsinin basesine hidiyorum orda 7 kisi macroda simdi o tarz bana 1 oda goster

5. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    boş laflara karnimiz tok bizim yasın 17 dahe senin atigin yalanlar abudabi deki en buyuk goteleni bile geçti atinigin yalanlar beni bilen bilir 0 hile seni bilen bilir full hile egerki yapacaksan klanla oda acar oyle gosterirdin biraz adam ol dogruları soyle
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 4 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    http://www.houndsthelasthope.com/konu/oenemli-uyari-paralarinizi-caldirmayin-dolandirilmayin.686/ burdaki gibi yapsaydin şimdi kıç taci degil baş taci olmustun ama her yalanın baska bir yalanı doğuruyor :D

6. -MonArcH-

-MonArcH- Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    o link le sana soledim seyle ne alakasi var demiyorum cunku burda saflik yapip ne dedimi anlamamazliktan gelicen ben sana bunu rc dede anlatmistim her neyse gorucez saten kimin ban yiceni bu oyun 2 mizden birine fazla saten ne yalanimi gordun bu gune kadar merak ediyorum
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 4 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Ha doru tek yalanim intikam almak istemem ve bunu yuzune karsi solemem saten

7. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    yalanın dolu yok benim 20 tene yan karekter acmam mişta filanda elinde kanit varmı onu soyle sen once acdigima dair
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 5 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    belgelerle konus benim gibi senin ss varya onun gibi belgen varsa actigima dair tamma dicem cari silerim bile hiç sorun degil ama iftira atmanız zorma giti klanca zaten.yukardada iyi ki kulandım demişsin yani o rutbeyi haksız yaptin kendin bile itraf etin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Haziran 2015
  8. -MonArcH-

-MonArcH- Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ben tickete belirticemi soledim kanitim yok saten sorusturulmasini isticem ben macroda 5 gun kastim 14 saati saati saten ben chardaydim gece macroya yada film izlerken macroya biraktim itiraz etmem ilk geldinde ne dedim ticketini at benim icin sorun yok ben saten 13 mayista ticketimde kulandimda belirtim sadece bununla ilgili yorum yapma bole demene ramen konuma yorum yapman gercekten beni sinirlendirdi senin clanima laf yapmaya hakin yok kovuldun diye bu islerin yasla alakasi yokdur zezayla ilgilidir sen cok oyun ve clan deistirirsin ciktin clanlarin hepside senden sikayetci dir buyuk ihtimale senin gibi cok oyuncu gordum gecmiste

9. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    okumadım cocuk coluga laf anlatamam klandakilerden akıl alıpta yazma senin kaybin olur.

10. -MonArcH-

-MonArcH- Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Clandan sadece 1 kisi foruma giriyo onunda bu konuyla ilgileceni zanetmiyorum haberleri yoktur benim akila ihtiyacim yok emin ol oyundayim senlemi urasicam klavyeme yazik

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.