Oyunu Kasanlar İçin Çözüm!

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda LAMHOW3R tarafından 18 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. LAMHOW3R

LAMHOW3R Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    İlk olarak belirtmek isterim 64 bit sistemlerde genelde işe yarıyor. Bir oyuncu olarak
    bilgisayarımın olmazsa olmazlarındandır.
    -Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin. Ekran kartlarının güncel sürücü ile çalıştığından emin olun.
    -Göremediğiniz sistem problemleri ve oyun hataları için combofix kullanın.
    -Microsoft visual C++2005,2008,2010,2012 sürümlerini kurun.
    -Directx runtime adlı programı indirin ve DX açıklarını kapatın(otomatik açık bulur ve güncelleyip kapatır.)
    -Razer Game booster programını kullanın oyuna girdiğinizde arkada çalışan gereksiz bütün işlemleri otomatik kapatır.
    -Güvenlik duvarı ve anti virüs programlarının ayarlarında "Hounds" için açık olduğundan emin olun.
    -Windows 7 için SP1 Windows 8 için ise 8.1 sürümü olsun.
    -Advanced System Care ile bilgisayarınızı derin temizlik yapın ve Smart defrag 4 ile dosyalarınızı birleştirin.
    -Gelelim en önemli olaya.Arkadaşlar Oyununuzu açın ardından masaüstüne dönüp görev yöneticisini başlatın ve Ayrıntılar kısmından oyunun exe'sini bulup sağ tık-Öncelik ayarla-Yüksek seçeneğini işaretleyin bu sayede işlemciniz oyuna daha fazla yükleniyor.(Her oyunu başlattığınızda bunu uygulayın)

2 kişi bunu beğendi.
  2. xAyKo

xAyKo Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Kasma bence oyunla alakalı ekran kartı yüksek olanların bile oyunu kasıyor grafikleri düşük yapınca kasma olmuyor

3. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    PvP maçlarında ilk ateş esnasında kasma var bir de, bende sabit bir durum bir kaç arkadaştan da duyduğumu hatırlıyorum.

4. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Evet, bazen bende bile ara sıra çok kısa süreli kasıyor ki ben GTA 5'i 1920x1080 Dx 12'de sorunsuz 120+ FPS ile oynayabiliyorum.

Oyunun optimizasyonu tam oturmamış