Oyunun artik eskisi gibi tadi tuzu kalmadı demi beyler görüşlerinizi alalım

'Hounds Genel' forumunda mustafa04 tarafından 11 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    bence cok sıkıcı olmaya basladı zor olunca daha zevk veriyor ve heyecan veriyordu ama şimdi boş boş oynuyoruz özelliklede coop da saf saf geziom afk kalıom sırf gorevler olsun diye og ler gorurde lw ler ile ilgili gm lere soylemde bulunurlar insallah zaten lw ler geldimi pompalı artik tek de atamıcak

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Yeni güncelleme ile düzeltilir

3. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Ya eski hali daha iyiydi haziran gibi şekil hafızalı alaşım parçası 100 k,şekil turev 200 k vs. oyundaki hayat pahalıydı ve daha iyiydi oyundan bi şekil turev çıkarınca insanlar neredeyse zengin oluyordu fakat yeni gelen coop silahları beraberinde uretim kutusunu getirince işler değişmeye başladı şekil türevler oldu 28 k,şekil hafızalılar oldu 20 k yanı bazı şeyler insanın oyundan soğumasına neden oluyor mesela bugün verilen kızıl kertenkele efsanevi SMG çok saçma bir uygulama insanlar o silahı alabilmek için para biriktiriyor bari oyun yöneticisi olarak onların hakkına sahip cik ve bunu 5 günlük hadi yine 1 haftalık yap ama sureli yap ne olacak şimdi o SMG kutusunu alıp canla başla o SMG yı çıkarmaya çalışan adamın hali ne olacak yanı nasıl anlatayım birazda bu oyunun GM leri vurdumduymaz para hesaba yattımı babasını tanımaz duruma geliyor en azından para yatiranlari düşünen bir yönetici topluluğu bu oyunu yükseklere cikarabilecektir diye düşünüyorum...

4. ceu006

ceu006 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Şimdi oyunda para bile yapamiyoruz
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 30 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    eskiden Wetland 500k dan aliyordum şekil 100 150 k dan şimdi kaç k 10m den başliyor wetlandlar oyunun boku çikti
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 30 Ağustos 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    ayn sana hak veriyorum hepsi böyle Ve o kadar kutu açiyorsun kutulardan çikma şansı bile %1

5. WhipperOfGod

Alınan Beğeniler:
    8
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik
    Ya kardeşim diyorumya ben çok iyi hatırlıyorum wetlandlarimla setimi 450 k ya dizmistim simdi adam 100 k ya diziyor sinirlerim bozuluyor. Verdiğim paraya aciyorum bu kadarda oyun kolaylastirilmaz online oyun dediğin üzerinde emeğin geçecek 100 k ne demek şimdi 3 nolu odada 1-2 saat takıl nanotup sat geliyor o para yanı :)

6. DarkFury07

DarkFury07 Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Meslek:
    █PlayerS█
    oyunda zaten pompalı var dostum :p Efsanevi SMG verseler ne vermeseler ne :D