Pompalı !!!!

'Hounds Genel' forumunda FarnetBranca tarafından 31 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. FarnetBranca

Alınan Beğeniler:
    6
    Merhabalar iyi forumlar.Belirtmek istediğim konu şu PvP'lerde pompalı meselesi arkadaş çıldırma derecesine geliyorum bazen.Odalarda 8 tane adamdan 7si pompalı kardeşim birde atakları bana göre çok fazla, azalttılar diyorlar ama hiçde azalmış gibi durmuyor.Adamlar Yakıcı ateşi basıyor 4- 5- 6 kişi yerde. Rahat oyun oynatmıyolar direk karşına çıkar çıkmaz tek. Hani o kadar kıyafet olarak pasifte değilim.1vs1 atıyoruz herif direk çıkar çıkmaz pompalı basıyor cok can sıkıcı olmaya başladı son zamanlarda rütbeli rütbesiz herkes alıyor abi.Şimdi bazıları çıkıpta buraya ölme kaç vs.gibi kelimeler kullanmasın. Adam taaa mapin ucundan ucuna tek atıyor.Diyeceğim şudur ki.Bunların ataklarının ve yetenek güçlerinin azaltılması gerek yoksa pvpde önüne gelen proyum diyor. Her odaya girdiğimdede bunu savunucam kimse k.b pompalıya karşıyım kardeşim. Tek atıpta kendini pro zannedenler var.....

İyi Forumlar
    Saygılarımla..

2. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Kardeşim pompalı ikinci mesele biz f ile boguşuyoruz benim üstüm whicbroke sağlam bi çarım var pompalı artı 5 bile olsa teke gitmiyorum okadar sağlam ama er rütbede elinde beyaz seviye silah olan adam bile üstüme f ata ata geliyor arkandan bi anda yakaladımı ölüyosun demem o ki önce F li F siz map yapmaları gerekiyor sanki kanyon oynuyoruz anasını satıyım.

3. FarnetBranca

Alınan Beğeniler:
    6
    Onu zaten hiç demiyorum telaffuz bile etmek istemiyorum :D ya yönetim çare bulması gerek şeyler şunlardır söylim şu 3ü

1-POMPALI
    2-F TUSU
    3Sniper (Felç Darbesi)

Bunlar yüzüne zaten 2 tane mouse kırdım. Çıldırıyorum oyunda ya:D

4 kişi bunu beğendi.
  4. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Snip konusunda katılmıyorum sana zaten snip i öldürmüşler bu oyunda mermisi bi dert artı 5 var çarda karşıdakine sık sık ölmüyo o bi dert felç te olmasa snip oynayacagıma tabancayla dalarım daha iyi.

5. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    ya bakın beyler zaten oyun komple pvp ustune kuru degil coop skilleriyle pvp ation saçmalık burda zaten bu oyun coop oyunu ama bizim turkler tututmus pvp pvp diye gm lerde mecburen turnuva yapıyolar ki bunları susturmak için
    benim bildigim turnuva gercek para odulleri vb seyler verirler ama dedigim gibi bu oyunun asil oynanişi coop uzerine kurulu pvp degil

6. i-Diablo

i-Diablo Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Güzel kardeşim adam karşıma çıksın tek atsın razıyım sesim çıkarsa namerdim.Adam karşıma bile çıkmıyorki kutunun arkasından sıkıyor hani bu yakıcı ateş de mermi dağılıyor ya mermilerin ayrı gitmeleri lazım normalde yakıcı atış öyle bir skilki sanki tüm mermiler geliyo gibi ölüyosun sacma olan o kutuyu geçtim mesela limanda adam A kapısının orda pusmuş bende tünel kapısının ordayım adam ordan yakıcı ateş attı öldüm böyle saçmalık yok yani

7. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Umudumuz yeni yamalar ile düzeltilmesi

8. i-Diablo

i-Diablo Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kardeşim her yamada birşey düzeltip birşey bozuyolar farketmiyorki inşallah bu sefer düzelir diyip bekliyelim yapacak bişey yok..

9. JubaTR

JubaTR Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ben f ye katılmıyorum f atan adam olmeyı garıntılemıs demek 1 kısı yeter bana demek gıbı bısey oluyo ama pompalıda haklısın :)

2 kişi bunu beğendi.
  10. DarkFury07

DarkFury07 Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Meslek:
    █PlayerS█
    Bazıları '' F '' kullanmayı bilmiyor diye kalkıcak değil senin üstünde wicbroke set var ama adam neyle öldürücek seni. '' F '' oyunun eşitliği orda 3 level 5 level adamlar ezilmesin diye bir eşitlik yaratalım gibisinden bir düşünceyle yaratılmış. Pompalı konusu haklısınız oyunda adam duvarın arkasında ölmek için mi pusuyor ? nasıl bir saçma mermisi bu. Banka duvarı kalınlığındaki şeyden dahi geçebilen bir skill .