Priest - Cleric Sınıfı

'Skyforge Teknik Destek Yardım' forumunda Raichu tarafından 5 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Raichu

Raichu Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Herkese merhaba; oyunda oldukça yeniyim ve birkaç başarısız karakter oluşturma denemesinden sonra bu forumu keşfettim.

Öncelikle MMORPG tarzı oyunlar geçmişim oldukça kalabalık (Shaiya, Knight Online, ESO, TERA, Dragon Nest vb.) ancak Skyforge'da "Cleric-Priest" tanımına uygun bir karakter var mı yok mu merak ediyorum.

"Grup üyelerinin canlarını doldursun, ekstra HP artırsın ve defanslarını kuvvetlendirsin." oyunda bu tarz bir sınıf var mı, var ise hangisi ve bu sınıfı yapılandırma konusunda bana yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Şimdiden teşekkür ederim.

2. Akisame

Akisame Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    öncelikle merhaba bende oyunda yeni sayılırım senin demek istediğin kadar aktif support lar yok ama yinede partideki karakterlere hatrı sayılır şekilde yardımcı olan 2 adet support class ı mevcut ki ben bunları hiç kullanmadım yinede.

3. Raichu

Raichu Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cevap verdiğin için teşekkür ederim.2 adet class mevcut demişsin peki bunlar hangi classlar onları da yazarsan sevinirim.

4. Liusyn

Liusyn Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Merhaba Arkadaşım;

lightbinder ; Alchemist Classları Supp classlardır.

Alchemisti açmak biraz zahmet ister. Ancak Lightbinder zaten açık bir class dır. Onu geliştirebilirsin. Daha sonra Spark kastıkca Alchemiste doğru gidebilirsin.

Ancak Benim tavsiyem. Düşük prestijler de sıkıntı olmadığı için Paladin veya Cryomancer ile kasmanı tavsiye ederim.

İlerki seviyelerde Party ihtiyacın daha çok olacak ( 30 K prestige sonrası ). Ama o zmn a kadar solo rahat yapabilirsin.

2 kişi bunu beğendi.
  5. ertadis

ertadis Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Support karakterlerden çok defans karakterleri öneririm. 2 tane var Knight ve Paladin. Paladin zaten oyun başında açık. Ama özellikle Knight bu konuda baya iyi.