PVE Modundaki Buglara Şimdilik Ceza Yok ( Tickete Cevap Geldi )

'Hounds Genel' forumunda emrecansahin tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. emrecansahin

  Kayıt:
  25 Nisan 2015
  Mesaj:
  42
  Alınan Beğeniler:
  37
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
  Şehir:
  Bursa
  Sizce bu cevap ne demek oluyor. duyurudan sonra kullananlaramı ceza gelıyor yoksa sımdıden alınsa bıle duyurudan sonra o kısılere işlem mı uygulanacak.
  [​IMG]
   
  #1
 2. Kanedo

  Kanedo Üye

  Kayıt:
  12 Mayıs 2015
  Mesaj:
  88
  Alınan Beğeniler:
  43
  Cinsiyet:
  Erkek
  Hayır bug düzeltiminden sonra geçmişe yönelik herhangibir cezai işlem söz konusu değildir.Stratejik olarak düşürsek bug düzeltiminden sonra ceza uygulanmaya kalksa oyun bir anda yerlebir olur çünki herkesin bu buglardan yararlandığını söylemişsin.Ayrıca oyunun yapımcıları oyunun açıklarını gidermekle yükümlüdür.Süreç içerisinde suistimale açık olan fiiller yönetim tarafından korumaya alınmamış ise bu tamamen yönetimin sorunudur kullanıcıları bağlamaz.
   
  #2
  2 kişi bunu beğendi.
 3. deatHunteR

  deatHunteR Üye

  Kayıt:
  8 Mayıs 2015
  Mesaj:
  200
  Alınan Beğeniler:
  132
  Cinsiyet:
  Erkek
  kanedoya katılıyorum...

  eğer siz exstra programlarla oyunu sabote edersenız cezai işlem gerektirir. lakin oyunun kendi kapatmadığı buglardan pve deoyuncu deıl yapımcı sorumludur..

  Zaten kore serverlarında dahi nasıl buglar oldugu videolarla cekılıp konulmustur ki hala o buglar kapatılmamıştır.

  sadece oyunda zor 5 in bugu bulunmamakta taktiği var onun dısındakı tum maplerın bir bugu bulunmaktaki kabul edersiniz ki o buglarda olmasa kimse cogu zorlu gorevlerı yapamaz hele ki 2 nin 4 ü gibi bi turda....
   
  #3
 4. Kanedo

  Kanedo Üye

  Kayıt:
  12 Mayıs 2015
  Mesaj:
  88
  Alınan Beğeniler:
  43
  Cinsiyet:
  Erkek
  Ayrıca bu oyunun henüz beta aşamasında olduğunuda unutmamak gerekir.Bu tip multiplayer online oyunların hatalarını bir anda giderilmesini beklemek yanlış olur tahminime göre 1 yıl gibi bir sürede oyun betadan çıkacaktır o zaman daha derli toplu hale gelir.Şuan oyunun açıklarını aslında biz kapatıyoruz bu forunmda verdiğmiz taktikler, olması yada olmaması gerekenler vs şeyleri bizler belirtiyoruz buda yönetimin her ne kadar kendi çıkarlarına paralel düşecek şekilde olsada çorbada biz oyuncularında tuzu bulunacağından eminim.
   
  #4