PVP Savaşlarındaki ''F'' Tuşu Kalkmalı

'Hounds Genel' forumunda TR`AtoMoS43 tarafından 23 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. TR`AtoMoS43

Alınan Beğeniler:
    32
    Ben tamamem kapansın demiyorum oda kurarken bıcak olsun olmasın seceneği gelse güzel olur

4 kişi bunu beğendi.
  2. RememberMyVenom

Alınan Beğeniler:
    4
    +1 aynen silahların bi değeri kalmıyor.

2 kişi bunu beğendi.
  3. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Merhaba Oyun Yönetimi Öncelikle Milletin Ödemeleri İle ilgilensinler Ondan Sonra Bu İşlemleri Yaparlar :)
    Yapicaklarini Sanmiyorum Ama

2 kişi bunu beğendi.
  4. TR`AtoMoS43

Alınan Beğeniler:
    32
    Haklısın :D

4 kişi bunu beğendi.
  5. ScineLy

ScineLy Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Kalkması Değilde Bi Bıçak Savaşı Gibi Mod Olursa İyi Olur Çünki İstersen Rütben En Yüksek Olsun Ama Yeni Başlayan Biri Gelip Seni Kesecek

2 kişi bunu beğendi.
  6. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Oda kurarken seçenek koyulsun mesela, Yakın saldırı:Açık - Yakalama:Kapalı gibisinsden ayarlanabilsin. Herkes tarzına göre oda açar yada tarzına göre odalara girer ondan sonra.

4 kişi bunu beğendi.
  7. MrGul

MrGul Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    F tuşundan nefret etmeniz hep yakalanmanız olmasın :)

8. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    normalde bu güncellemede ben oda kurarken f açık kapalı ayarlanabilir olacak sanıyodum aslında lwl leride yükseltceklerini sanıyodumda hep sanıyorum işte napcan öyle gidio hayat :D

9. Karai

Karai Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    f tuşu internetten dolayı sıkıntı oluyo , takla atarken yakalıyolar,kayarken yakalıyolar bazen çok uzakta olmana rağmen 5-6m öteden bi anda diplerine çekiyolar kesiyolar, bu tür sıkıntılar olmasa bi çok arkadaş böyle şikayetçi olmazdı.

10. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    Arkadaşlar oyundaki birçok arkadaşımız f tuşundan şikayetçi kaldırılmasını istiyorlar veya harita kurarken f tuşu olsun veya olmasını istiyorlar SAYIN ARKADAŞLARIM F TUŞUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ KAÇABİLİRSİNİZ BUNU YAPANLAR VAR BENDE YAPIYORUM OYUNDA BENİ TANIYAN VARSA NASIL YAPTIGIMI BİLİR F TUŞU OYUNDAKİ ÖNEMLİ ŞEYLERDEN BİRİ DİYORSUNUZ SİLAHIN ÖNEMİ KALMIYOR ARKADAŞLAR SİLAHLA SIKTIKTAN SONRA GERİYE ZIPLAYIN VEYA ADAMIN AYAGINA KAYIN BIÇAK SONRA SİLAH BU KADAR BASİT YAHU EYER F TUŞU KALKARSA REKABET KAYBOLCAK PARASI OLANIN DÜDÜGÜ ÖTCEK SAVUNMA TAKTİK DENİLEN BİR ŞEY KALMAYACAK VEDE SAVUNMA ZATEN YOK ZIRHLAR BİR İŞE YARAMIYOR ADAM SMG VEYA PIYADE TÜFEGİ İLE SKİL AÇTIMI RAHAT ALCAK NE KADAR HIZLIYSANIZ F VEYA E TUŞUNDAN KURTULURSUNUZ...ASIL KALDIRILAMASI GEREKEN DÜZELTİLMESİ GEREKEN POMPALI VE SKİLLERİ CİDDEN EN BÜYÜK SORUN BU F VEYA E TUŞUNDAN KURTULURSUNUZ AMA POMPALIDAN KAÇIŞ YOK NOT OLARAK F TUŞU KALKAR VEYA BAŞKA BİR ŞEY OLURSA BEN Pro_Lunetta OLARAK OYUNDA VEDA ETCEM ARKADAŞLAR BU BENİM GÖRÜŞÜM F TUŞU HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNANLAR F TUŞUNDAN KAÇMASINI KURTULMASINI BİLMEYEN KİŞİLERDİR