PVP Savaşlarındaki ''F'' Tuşu Kalkmalı

'Hounds Genel' forumunda TR`AtoMoS43 tarafından 23 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    F tusu harika biseyde cok abarti yerden vuruolar ben adama dbnde basiom zor islio adam bna 3 4 metreden islettirior F i o mesafa sorunu cozulse iyi olr aslinda

2 kişi bunu beğendi.
  2. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    Aynnn kardeşim sadece F tuşunun mesafe sorununu çözmeleri lazım bide F tuşu bazen işlemıyor adamlara 3-4 kez basıyorsun işlemıyor buda buyuk bır sorun inş hallderler...

2 kişi bunu beğendi.
  3. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    ewed dun bnde baya islemedi o yizden bu yni yamada duzelmesi lazim

4. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    işlememesi o an size ateş ediodur ondan. aklıma gelmişken söyleyeyim silah kalkanın ileri doğru giderek vuran bi skili var o skill bi acayip adam bana vuruo ileri doğru gidio ben geride kalıyorum aramıza 10 tane adam sığar o mesafeden gene f atıyo(adamın kendi ekranında ben hemen yanında oluyorum o yüzden atabiliyo f ama benim ekranda aramızda dağlar kadar fark oluyo buda çözülmesi gerek)

2 kişi bunu beğendi.
  5. esesgenclik

Alınan Beğeniler:
    0
    Aynen çoluk çocukla uğraşıyoruz. Herif kalkanı alıyo önüne, üzerine doğru yardırmaya başlıyo. Dibine gelincede bıçağı saplıyo. Böyle saçmalıkmı olur ya. Kim güçlüyse o kazansın. 1 Level adam, 60 level adamı bıçakla tek alıyo, taramaya kalksa sittin sene öldüremez ama bi bıçağa bakıyo iş. Bırak Allah aşkına ya kaldırın o özelliği gitsin.

6. Pro_Lunetta

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    ÜNİ.ÖGRENCİ
    Arkadaşlar oyundaki birçok arkadaşımız f tuşundan şikayetçi kaldırılmasını istiyorlar veya harita kurarken f tuşu olsun veya olmasını istiyorlar SAYIN ARKADAŞLARIM F TUŞUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ KAÇABİLİRSİNİZ BUNU YAPANLAR VAR BENDE YAPIYORUM OYUNDA BENİ TANIYAN VARSA NASIL YAPTIGIMI BİLİR F TUŞU OYUNDAKİ ÖNEMLİ ŞEYLERDEN BİRİ DİYORSUNUZ SİLAHIN ÖNEMİ KALMIYOR ARKADAŞLAR SİLAHLA SIKTIKTAN SONRA GERİYE ZIPLAYIN VEYA ADAMIN AYAGINA KAYIN BIÇAK SONRA SİLAH BU KADAR BASİT YAHU EYER F TUŞU KALKARSA REKABET KAYBOLCAK PARASI OLANIN DÜDÜGÜ ÖTCEK SAVUNMA TAKTİK DENİLEN BİR ŞEY KALMAYACAK VEDE SAVUNMA ZATEN YOK ZIRHLAR BİR İŞE YARAMIYOR ADAM SMG VEYA PIYADE TÜFEGİ İLE SKİL AÇTIMI RAHAT ALCAK NE KADAR HIZLIYSANIZ F VEYA E TUŞUNDAN KURTULURSUNUZ...ASIL KALDIRILAMASI GEREKEN DÜZELTİLMESİ GEREKEN POMPALI VE SKİLLERİ CİDDEN EN BÜYÜK SORUN BU F VEYA E TUŞUNDAN KURTULURSUNUZ AMA POMPALIDAN KAÇIŞ YOK NOT OLARAK F TUŞU KALKAR VEYA BAŞKA BİR ŞEY OLURSA BEN Pro_Lunetta OLARAK OYUNDA VEDA ETCEM ARKADAŞLAR BU BENİM GÖRÜŞÜM F TUŞU HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNANLAR F TUŞUNDAN KAÇMASINI KURTULMASINI BİLMEYEN KİŞİLERDİR

7. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    sizde kullanın f yi size kullanmayın diyen mi var :D şu sıralar bide tarete laf ediolar taret kurma coop mode mu yapıyoruz falan die kısaca o şekilde yenemiorum desene sen şuna :)

8. AwakeKawaii

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyuna Zevk Veren Şey F Tuşu Takmayın Şuna O kadar

9. YEC4235

YEC4235 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Meslek:
    hounds oynuyor
    takintim sadece F tusunun mesefesi ve bazende islememesi adam dibimde vrdgu yok 3 kere bstm snnda kesti yni

10. Osman.19o3

Osman.19o3 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    F Tuşu Kalkarsa Pompalıdan Geçilmez Adamlar Pompalıyı Awp Gibi Kullanıo Onun İçin F Tuş Kalkmasın daha ıyı