QashmirHan ve ADAMLIĞI(iyi bir konudur arkadaşlar)

'Hounds Genel' forumunda DreamTurk tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. DreamTurk

DreamTurk Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Arkadaşlar merhaba,

Yeni yamadan sonra şekil türev bayağı ucuzladı ve bende yüklü miktarda çekip pazara koymaya başladım.100 taneden tek tek koyduktan sonra 75 adet kalınca hepsini birden koymuşum ve QashmirHan adlı kardeş bunların hepsini çekmiş.Uzun bir aramadan sonra kendisine ulaştım.
    Bizler zevklerimiz için günlerce çalıştığımız sağlığımızdan olduğumuz emeğimizi 1 saatte harcıyabiliyoruz.Kardeşe böyle bir durumda olduğumu ve durumu anlattım ve onu yetiştiren anne ve babaya helal olsun diyorum.
    Bir kısmını harcamış olsada yarısından çogunu ve kazandıgı parayı bana geri gönderdi.Ben hakkımı kardeşime helal ediyorum.Neden böyle bir konu açtın derseniz böyle güzel örnek olabilecek davranışları hepimiz yapabiliriz.
    Küfürleşmek birbirimize kötü söz söylemek yerine hhepimizin kardeş ve bir amaç uğrunda birlikte olmamızı unutmamak dileğiyle.Allah hepinizden razı olsun.

İyi forumlar.
    Schopenhauer

3 kişi bunu beğendi.
  2. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    bir şey anlamadım ama neyse

3. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Gercekten cok güzel bir olay. Arkadas sagolsun, utandirmamis seni ve kendisini. Cok sevindim.

2 kişi bunu beğendi.
  4. nexontr

nexontr Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    adam 1 tane şekili 60k koyuyomus yanlıslıkla 75 taneyi 60k koymus ( misal 60k ne kadara koydunmu bilmiom ) sora o adam almıs bu koyan adamda alan adamla konusmus alan adam geri vermiş işte 1 miktarını olay bu

2 kişi bunu beğendi.
  5. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Helal olsun valla başka diyecek bişey yok ...