Radar Üssü İçin Taktik

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda THECAIN tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. THECAIN

THECAIN Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Radar Üssü Zor Mod İçin taktik bilen var mı . Maksat birbirimize yardımcı olalım . Kalkan ile denedik olmuyor dağınık yapıyoruz yine olmuyor . Kozalar çok can sıkıyor . Bildiğiniz bir taktik var

2. JackinLaneti

Alınan Beğeniler:
    0
    2 kisi kosede pusup 4 kisi zombileri getirerek yapabilirsiniz gorev gelmedigi icin yapmadim ancak kbt de yapmistik su atlayan kadinlarin hepsi bi yerden cikiyor orayi bulup ciktiklari gibi indirirseniz sorun yasamazsiniz bizim oyunda bi adam seri bi sekilde onlari kesip kaçarak bitirmisti

3. FreedoM

FreedoM Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Tek kişi halinde dolaşmadan , ne fazla yakın ne fazla uzak bir biçimde birbirinize yakın durarak , birbirinizi koruyarak ve kollayarak bir köşeye pusun. Eğer zombiler çok fazla artar ve sizi kovalar ise enerji harcamadan arkanızı dönerek "E" tuşuna basarak bıçak darbesi atıp bir kaç saniye zaman kazanabilirsiniz. Kozalardan ve yanlış yazmadıysam Mole Cricket'lardan olabildiğince uzak durun ve tek kişi halinde gezmeyin dediğim gibi.

4. zEdward

zEdward Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    shelper ölmüyor çok saçma

5. FreedoM

FreedoM Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Shellper'in ölmediği konusunda haklısınız. Abartısız söylüyorum piyade tüfeği ile 500 şarjör boşalttığım halde hala sapasağlam ayakta durabiliyordu :). Ancak takım halinde ateş ederseniz (4-5 kişi) kolaylıkla Shellper'i öldürebilirsiniz.

6. THECAIN

THECAIN Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Mesela biz 6 kişi sadece kalkan açarak bir köşeden pusuyoruz ilk alarmda sıkıntı yok . ama iki ve üçte illa ki o kız zombiler atlıyor zaten bir atladı mı canın yarısından fazlasını götürüyor . mavi 2t ekipmanlarla 5 kurşunda zor ölüyorlar . Shelperları hiç söylemiyorum bile

7. berfende

berfende Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tum bu bahsedilenleri ben gozum kapalı yapıyorum.yiyosa sondaki kaya atan bosslara shelper lara gelin.onu gecin de goriyim.son kısmı gecemiyorum.gecebilen ulassın

8. DiCTATOR

DiCTATOR Üye

Alınan Beğeniler:
    34
    Sonu disinda cok basit bir map dem0ns clan uyeleriyle cok rahat bir sekide sona geliyoruz sondaki sistemi tam oturtamadik ama fazlada surmez :)
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 24 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    K
    Kbt de bu map yoktu nasil yaptiniz anlayamadim

9. berfende

berfende Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hhep aynı seyler.herseyi denedik olmuyo soliim :D