Radar Üssü Zor Nasıl Geçilir. A.M.K Klanı Anlatıyor Siz Geçebilin Diye :)

'Çöp Kutusu' forumunda kadir75 tarafından 6 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bölüm Geçiminde sadece 1 adet bug kullanılmıştır. Oda kutu bugudur. Bunu kullandığımızı kabul ediyoruz. Kimseden de çekinmiyoruz. Aradaki küfürlerden dolayı hepinizden özür dileriz. İyi seyirler :)

2. IINSURGENT

IINSURGENT Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Meslek:
    HOUNDS_TR
    Bu kadar uzun sürüyor mu?

3. ALKAN

ALKAN Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Bilişim
  4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bizi kimse şikayet etmediği sürece dediğiniz olmayacaktır. Ben burada birilerine birşeyler gösterebilmek yardımcı olabilmek için bunu göze alabiliyorun. Varsa bu bölümü bugsuz geçebilen. ( Tekrar belirtiyorum tek bug kutunun içine girmektir. Başka bug yoktur. ) Videpsunu paylaşsın bizde onun yaptığı gibi yapıp geçelim. Burada gelip ban yiceksin diyip bölümleri bugla geçenler de var. Benim amacım yardımcı olmak gerisi boş.

5. bugrakirci

bugrakirci Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Abi oyunu açmak için tıklıyorum oyun açılmıyor launcher de açılmıyor hiç bişe olmuyo

6. ALKAN

ALKAN Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Bilişim
    Oyun açıklarını ihbar ederek daha sağlıklı ve adaletli bir formatta oynanmasını sağlamak varken, oyuncuları bug kullandım bakın nasıl geçtim sizde bu şekilde geçin diye teşvik etmek nahoş bir durumdur. Öyleki hile sahtekarlık adı altında bug hack vb.. illegal durumlar oyun kalitesini bozduğu gibi hakkını vererek oynayan birçok oyuncunun emeklerini hiç edip o oyunları bırakmalarınada sebep olmuştur. Gelin güzel bir emeğin karşılığı olan f2p mmo'da son umut Hounds'u el ele dürüst temiz elit bir oyuncu kitlesi ile layik olduğu şekilde oynayarak güzel yerlere taşıyalım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Mayıs 2015
  7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Umarım yaptığın işten memnunsundur. Canın sağolsun ne diyelim :)

8. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Oyunun grafik yetersizliğinden dolayı oluşan bug'lar oyun yönetici/yapımcısı tarafından düzeltilemiyor ise, yada bunlara karşı kesin önlem alınmıyorsa ozaman biz ne yapalım ? Bug kullanmak hoş değil evet ama kullanılmadanda geçmek mümkün değil. Yanarlı dönerli itemlerimiz olduda biz mi bug kullandık ! Kendi fikrimce çok eşitleyici bir durum oyun sistemi oldukça pahalı ve aşamalı bug sayesinde bir nebze olsa denge sağlıyor

9. ALKAN

ALKAN Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Bilişim
    Grafik yetersizmi? komik. gtx980 le oynuyorum birkaç oyun hariç hiçbir mmo da bu grafik kalitesini görmedim. ayrıca zaten grafik yetersizliğinden dolayı bug oluşmaz kaynak dizayn kodlama ve derleyici hata kod üretiminden oluşan bir sorunsaldır bug. Öyleki ülkemiz online oyun piyasasına yeni entegre olan Hounds çok taze bir çeviri rts arge sürekli çalışıyor üzerinde emsalide yok. bu tür problemler gayet normal. en güvenli sistemlerin bile açıkları vardır. bu durumu meşrulaştırmak için bahane değildir. mevcut karakter takımı mape uygun seçildiğinde ekipman ve yetenekler doğru kullanıldığında o zor diye bahsettiğiniz haritaları başarılı bir şekilde geçmek çok basit. fakat zihniyet eksik. konu için yorum benden bu kadar inşeallah derdimi anlatabildim tekrar paylaşmak isterim. CEZA SİSTEMİ

10. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Yorumuna katılmıyorum, basit dediğin görevleri bug'suz geçip koyduğunda ilk tebrik eden ben olurum. Grafiklerin ucuz ve basit olduğunu herzaman söylerim ve idda ederim. Yeni çevrilmiş olabilir video 1 sene önce korede yayınlanan zor görev4ü nasıl geçtiklerini görebilirsin. Oyunun çıktığı yerde adamlar 1 sene önce bug kullanarak geçmiş şimdimi sorun oldu ? Kusura bakma dostum ama 1 hafta 60 tl ye aldığın 2000g şimdi 63tl ye alıyorsan 1 haftada 3 tl zam geliyorsa bence bug'lı oynamak haktır ( =

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.