Resident evil. net yeni & Diğer başlamanız gereken oyunlar 18+ BTW

'Çöp Kutusu' forumunda Chris_Redfield tarafından 13 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Resident evil. net: Resident evil online platformu, siz burda resident evil oyunlarınız her biri için etkinlik yapılır
    siz burdan ne etkinliği varmı diye bakarsınız, booss etinlikleri , zamana karşı etkinlikleri, en iyi puan yapma etkinlikleri, vesaire gibi etkinlikler size: kazandıracağı ödüller sunlar:

Resident evil digital kopyası. ps4,ps3, para ödülü,yeni son model pc,ti-shortler, game padler,indirim biletleri, steam cüzdanları vesaire daha bir çok büyük ödül bulunmakta,

her kezin alabileceği ödüller ise costumler, yeni maplar, wallpaerler. ve oyunun aldınız puanla
    oyun içi item alıyorsunuz

https://www.residentevil.net/ girip üye olabilirsniz fakat oyunun pc versiyounun orjinal olması gerekmekte

oyunda tüm oyunların için her gün etkinlik olur siz etkinlikleri tamamlarsanız ödül alırsınız

oyunda oynadınız zaman resident evil coin kazanırsınız coinle marketten item alırsınız
    tüm oyunları oynadınız zaman coin alırsnız. resident evil 4 aldınız coin resident evil revaliton 2 kullanabiliriniz

Left for dead 2-1

bu oyunda coop şekli,nde oynanıyor .temel amaç start yerinden finise kadar sağlam kalabilmek

H1N1 hahahah h1z1 diyecektim domuz giribi değil zombi virüsu
    Online hayatta kalma oyunu betadan çıktığı gün kuşlar gibi konun
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 13 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Resident evil 6 pvp videosu bu çocuk çekmiş atmış

left for dead 2 expert solo tek oynanış videosu
    Bu oyunda silah kalkan diye bir seçenek yok+ XD

H1z1 youtube yazın çıkanları izleyin yabancıları izleyin. Bizimkileri izlemeyin çünki oynamayı bilmiyorlar
    Az ingilizceniz varsa anlayabilirsniz ben bir örnek atıcağım

Silah kalkancılar bu oyunlardan uzak durun çünki beceremezsiniz oynamayı ve oyunu aldınız paralr boşa gider
    oyunlarda sizi bilmeyen olarak gördüler direk atarlar , özellikle resident evil oyunlarında kimse sizle coop yapmak istemez . pvp maçlarına alınmazsınız.
    H1z1 de sizi bilmeyen gördüklerinde öldürürler . sizi istemezler
    Left for dead 2 de ise sürekli lobbyden atarlar

aman dikkat silah kalkancılar kesinlikle kesinlikle , bir çok bu oyunlarda içinde türklerde dahil kara listede oyuncuları ekledim ,
    Ben bu oyunlardan birine girdiğimde yabancı arkadaslarım genelde bu oyunlarda oluyor ve oynama isteği gönderiyorlar . tam tersi olduğunda oyuncular tarafından banlanırsınız
    street fighter.Doa. bir cok oyunculuk isteyen oyunlardan uzak durun.

silah kalkan = Ben nobum demektir , bir assult takabilir ama diğer sınıflar takarsa o %100 noobdur

He zaten oyunun zor modlarının bazıları çok saçma olduğundan oyunun salaklığınla ölmek zaman kaybından başka bir sey değil Caution: Zaman kaybı. bütün personeller güvenli bir oyununa .

Bu oyunlarda görüşmek üzere

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Haziran 2015
  2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Çok saçma ve gereksiz konu olmuş. Hounds adlı oyunun forumunda başka oyunları tanıtmaya çalışmak saçmalıktan ibarettir. Reklamını gidip başka forumlar da yaparsan sevinirim. Konu report @Admin @Konohamaru

3. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Reklamını yapmaya gerek yok bu oyunları herkez biliyor Kim 500 milyar isterde dahi çıkmıştır! Millet oynuyacak oyun ararlarsa bunlara takılsınlar . her gün aynı oyun oynanmaz , sana bir deyiyim bu oyunlarının birini crack olarak oynadıysan bi zahmet reklam diyiyorsun ya onu yap en azından emeğe saygı olur!
    1: game yardımcısısın şu kadın zombilerin 10 m kapma saçmalığı ile mantık hatası zor gibi bölüm düzeltin
    2: reklam olması için benim bu işten para almam lazım, tanıtma diyelim,err..o da değil,gösterin diyelim
    3:capcom duymasınXD kapatır vallaha oyunu Kadir:D valve sony allah kaç kaç

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Reklam derken sen yanlış anlamışsın :) Kendinin reklamını yapıyorsun anlamından demiştim. Silah kalkan kullananlara noob demişsin ya ondan :) bir oyunu beğenmeye bilirsin oynamaya bilirsin ama oynayanlara noob deyip hakaret etmene gerek yok. Sen silah-kalkanı kullanamıyorsun diye kullananlara böyle saçma sapan konu açarak noob diyemezsin. Nasıl pompalı tek atıyor , nasıl smg kör atış ile toplu katliam yapabiliyorsa Silah-Kalkan ( adı üzerinde kalkan ) seni korumasın da ne yapsın :)
    Zombi kadınlardan kurtulmak istiyorsan 10 M den [ E ] skiline basarak atlamasını engelleye bilirsin :)

5. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    videolar bana ait değil zamanım yok benim oyun oynamaya oyun alacak işim var ama oyun oynuyacak zamanım yok!
    Kadın zombilerden peşinde iken E bassanda kapıyorlar. istersen gid radar üssüne arkana tak 5 -6 kadın zombi kaçabilersen kaç sonra E bas bakalım . Jet hızında kapıyorlar .Saçmalık !

Silah kalkan bu oyunda korusun diye var ama silah kalkan seni mermilerden korur. arkana al 6 kişiyi onlarıda korursun. silah kalkan takanlar,oyun deneyimi az olduğu için ondan nooblar.silah kalkanın hayatta kalma sansı çok kötü, Buglar olmasın silah kalkan bi işinize yaramıyacak size gelen mermilerden başka

Pompalının tek Çok uzaktan tek atması zaten saçmalık
    Her video gidicek efsanevi muzik

6. jhwhite

jhwhite Üye

Alınan Beğeniler:
    196
    Forum içerisinde başka portalların reklamlarını yapmak yasaktır.

Konu Kilit + Çöp

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.