Revolt

'Hounds Clan Tanıtımları' forumunda TrisTon tarafından 29 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. TrisTon

TrisTon Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Herkese merhaba ben Revolt Klan başkanı TrisTon
    Bu konu klan alımları ve klan tanıtımı için açılmıştır.
    Klanımızdan bahsedelim.
    1- Kesinlikle şahsa veya sohbetin düzenini bozacak konuşma ve tavırlara yer verilmez.
    2- Oyunu 1. liğe oynamak için değil aramızda eğlenceli ve zevk alarak oynamamızdır.
    3- 1.liğe oynamamamız kötü(noob) anlamına gelmez. Biz sadece ânın zevkini çıkaran kişileriz.
    4- Klanda kimse bir şeyi bir kişi tarafından söylenerek yapma zorunluluğu yoktur. Fakat yöneticiler tarafından söylenen kurallara veya işlevlere uymazsa aramızdan uzaklaştırılır.
    5- Klanda gruplaşmalara itina edilmez direk aramızdan mên edilir.
    6- Oyun içi aktif sayısı uzun olmalıdır. (burada saat ve zaman vermiyoruz.)
    7- Aktif halde teamspeak3 kullanma zorunluluğu vardır. (Oyunda olduğu sürece)
    8- Aramızdaki şakalara ters anlayıp egosu tavan yapmış kişileri beklemiyoruz. Direk mên edilir.
    9- +18 yaşı olup mikrofonu olması şarttır.
    10- 10.cu kuralımız yok malesef. :)

Kendimi tanıtayım size.
    Adım Kemal 33 yaşında kendi halinde bir grafik tasarımcısıyım. Online oyunlardaki mâzim uzun olduğu için oraya girmiyorum. Çoğu yakın arkadaşımın dediği gibi. Sıcak Kanlı,Soğuk Kalpli'yimdir yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Daha ne bekliyorsun Revolt'da bir kişi eksiğiz..

Başvurularımız ts adresinden olucaktır. TS: revolt.ts3dns.com

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Nisan 2015
  2. HouxEren

HouxEren Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 29 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    REVOLT BAŞVURU ODASINA GELİP İLETİŞİM'E GEÇEBİLİRSİNİZ