Rise Of Anatolia

'Hounds Clan Tanıtımları' forumunda DesTinationsTR tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. DesTinationsTR

Alınan Beğeniler:
    43
    Çeşitli oyunlarda uzun yıllardır birlikte olan ve bu birlikteliği 4 yıldır guild olarak devam ettiren, aramıza kattığımız dostlarımızın desteğiyle de gelişmekte olan bir aileyiz.

Amacımız herhangi bir dil, din, ırk ayrımı yapmaksızın samimi, dürüst, yaratıcı, çalışkan insanları bir çatı altında toplamak ve ileriye taşımaktır. Oynadığımız her oyundan beklentimiz guild olarak eğlenceli zaman geçirmemizi sağlamasıdır.

Guildimizde uzun süre yöneticilik yapmış ve bu konuda belli bir deneyime sahip arkadaşlarımız aracılığıyla kapalı betada Rise Of Anatolia yı kurduk. Açık betadan itibaren sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız...
    Aradığımız nitelikler;

*18 yaş ve üzeri
    *Nerede ne yapması gerektiğini kavrayabilecek.
    *Takım halinde oyun oynamaya veya organize hareket etmeye uygun.
    *Belirlenen hedeflerde ince hesaplar peşinde koşup bizi yıpratmayacak.

TeamSpeak adresimiz: roa.tssunucum.com
    Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/RiseOfAnatolia/timeline?ref=page_internal

This guild formed 4 years ago in different game's and with all those who have joined our guild we have been as a family member to each other.
    Our goal's are people which speaks any language, religion, without distinction of race, friendly, honest, creative, hard working, we want to gather all this people on the same page(guild) and move forward together as a guild and team.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Nisan 2015
    8 kişi bunu beğendi.
  2. dotArcher

dotArcher Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Meslek:
    Öğrenci
    RoA bir çok oyunda duyduğum bir clandır, tabii onlar siz misiniz bilmiyorum :) Başarılar dilerim oyunda.

5 kişi bunu beğendi.
  3. strinder49

strinder49 Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Teşekkür Ederiz. Evet büyük ihtimalle bizleriz çok çeşit oyun oynadık ve çoğunda elimizden gelen en iyi işleri yapmaya çalıştık. Şimdi sıra Hounds ta . Yeni arkadaşlar ile eğlenceli bir oyun oynamak için hazırız. Kapımız koşullarımızı karşılayan herkese açıktır.

6 kişi bunu beğendi.
  4. DesTinationsTR

Alınan Beğeniler:
    43
    Teşekkür ederiz. İsterseniz ts adresimize gelip tanışabiliriz. Ve bahsettiğiniz kişilerin biz olduğuna emin olabilirsiniz :)

9 kişi bunu beğendi.
  5. zalozan44

zalozan44 Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Biz bir aileyiz kenetlendikçe daha da büyüyen

5 kişi bunu beğendi.
  6. DarKKinG

DarKKinG Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    bir çok oyunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık bu oyunda da elimizden gelenin en iyisini yapacağmıza canı gönülden inanıyorum .

3 kişi bunu beğendi.
  7. Rave

Rave Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Her oyunda oldugu gibi insallah bu oyundada elimizden gelenin en iyisini yapip birlik icinde yükseleceğiz.

3 kişi bunu beğendi.
  8. Shultz/Zeyhul

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba arkadaşlar!
    Bildiğiniz üzere, Hounds: The Last Hope oyununa başlayacağız. Bizimle birlikte 5v5 pvp, pve, boss fight katılacak, guild maçlarında boy gösterebilecek oyuncular arıyoruz. Herhangi bir türde iyi olmanız veya gelişime açık olmanız yeterli. Yani az önce saydığım tüm alanlarda hard core oynayacaksınız diye bir şartımız yok. Amacımız bizimle birlikte keyifli vakit geçirebilmeniz.
    Team Speak 3 kullanmanız olmazsa olmaz şartlarımızdan. Yaş konusunda; aramızda, guildimize çok küçük yaşlardayken katılmış olup şuan 17-18 lerinde olan genç arkadaşlarımız olması sebebiyle kat-i kurallarımız yok. Bu konudaki öncelik ve hassasiyetimiz, katılacak olan arkadaşların saygılı ve aklıyla hareket edebilen bireyler olmaları.
    Çok uzun tutmak istemiyorum. İnsanları veya toplulukları tanımak, size uyup uymadığını anlamak için onlarla vakit geçirmeniz gerekir. Guildimiz hakkında ön fikir oluşması açısından sıkça sorulan sorunun cevabı sizler için yeterli olacaktır. Evet, bir çok oyunda rastladığınız veya duyduğunuz RiseOfAnatolia guildiyiz.
    Kısıtlı şartlarımıza uyuyor, uyduğunuzu düşünüyor ve oyun/oyunların tadını bizlerle çıkartmak istiyorsanız bize yukarıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

RiseOfAnatolia (RoA) / Shultz (Zeyhul)

5 kişi bunu beğendi.
  9. wakaloka13

wakaloka13 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Bende 4 yıl önce RoA ailesine karatahta katilmistim OG leri yuzunden tum lonca birakmisti oyunu bende birakmistim ama oyuna geri döndum yolumuz ayrılmıstı ondan sonra cok cesitli oyunlar oynadim ama RoAninki gibi ortam bulamadim clani olmayan arkadaslara kesinlikle öneririm MonArcH

2 kişi bunu beğendi.
  10. Goblin

Goblin Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Başarılar dileriz :)

4 kişi bunu beğendi.