SAĞLAM,GELİŞMİŞ,EŞSİZ FARKI

'Hounds Genel' forumunda cemo79 tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Merhaba arkadaşlar.Aklıma takılan bir soru var.Mavi yani gelişmiş silahlar(zırh v.s), yeşillerden(sağlam) daha iyiyse ,neden hem pazarda,hem de kendi otomatik fiyatlandırma sisteminde daha ucuz? Ayrıca özelliklerine bakınca da yeşillere göre özellikleri daha düşükler.Normal silah ve zırhların bile özellikleri daha yüksek. Aynı olay aşağı yukarı eşsiz silah ve zırhlar için de geçerli.Ama iş geliştirmeye gelince Halatlı Nanotüp istiyorlar.Kaçırdığım bir yer mi var,konuya açıklık getirebilecek birisi var mı acaba?

2. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    1. Eşsiz zırh ve silahta aynı olay geçerli değil tamamen orda yanlıs bılıyosun. 2. olarakta 1T .. 2T olarak itemler değişiyor bide zırhlarda sınıf olarak değişiyor onlara iyi bakman lazım. birde özellik sayıları fark edıyor itemın kalite ve sınıfına göre. yani sistem gayet dogru sen yanlıs ıtemlerı karsılastırıyosun

2 kişi bunu beğendi.
  3. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    1T, 2T farkı var 2T herzaman daha iyi olarak gözüküyor, yeşil renkli 2t ile mavi 2t arasında ortalama atış hasarı ve yara farkı var, buyuzden mavi renkli item tavsiye ederim. Mor renkli 1t takacağına 2t mavi takmak daha iyi bende 1t aki45 tüfek var misal yarası okadar düşükki anlatamam lvl atladığımda çıkan kutudan coop tüfek silahı çıktı 5 günlük 2t mavi olarak gözüküyor ve sadece coop görevinde kullanılıyor eşsiz 2t tüfekten daha iyi çok acayip bir sistem var. normal yani renksiz silahlların ortalama atış hasarları düşük yarası yüksektir. bu yüzden zor görevlerde düşük kalıyor benim gözlemlediğim. Yabancılar ite 2tl yeşil kullanıyorlarl ve gelişmiş halinin çokta iyi olduğunu söylüyorlar

2 kişi bunu beğendi.
  4. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Eyvallah cevaplarınız için teşekkür ederim.Ama şu silahların otomatik fiyatlarına bakıp ta,normalleri 800-900 görüp,yeşil ve mavileri 300-400lerde görünce insanın aklı karışıyor.

5. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Fiyata göre kıyaslama ama her 2t silahta daha iyi diye birşey yok kullandığın karakterin ve en önemlisi altında yer alan serbest özellikleri de önemli bazen 2t yeşil özellikleri ile birlikte 2t maviden daha sağlam olabiliyor. sana tercihim 2 t mavi seç ve özelliklerinde seri atış atış hasarı ve vuruş kapasitesi olmasına özen göster. Birde coop yapacaksan kıyafetlerini ve silahını envantere basınca sağ üstte standart yerinden çıkar coop yerine yerleştir. otomatik hasarında ve enerjinde artış olur. pvp yapacaksan standart sekmesine tekrar koy.
    kolay gelsin

2 kişi bunu beğendi.
  6. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Eyvallah tamamdır.Kıyafetlerim ve silahlarım coopta zaten,o olayı farketmiştim.Bu arada aki45 mor bende de var.Yani aki45 olması lazım ismi,,oyuna giremediğim için emin olamadım.Şu an kullanıyorum ama,dediğin gibi pek bir artısını göremedim şimdilik.Belki geliştirmeyle düzelebilir diyeceğim ama geliştirme ekranında da +1.9 +2.5 gibi komik rakamlar çıktı.Boşuna yapmak istemedim.
    Edit:Bu arada sınıfım assault

2 kişi bunu beğendi.
  7. d@rKRose

d@rKRose Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    yok geliştirme ben geliştirdim +3 e hiçbi fark yok ortalama hasar artıyor evet ama yarası düşük olduğu için etkisi zayıf kalıyor. bide geliştirmek pahalı oluyor sırf bu yuzden kıyafetlerimin hepsinde hemen hemen yara özelliği bulundurdum. ama şuan 2t mavi silahım olmadığı için mecbur 1t aki 45i kullanıyorum. ( =

2 kişi bunu beğendi.
  8. cemo79

cemo79 Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Bakalım,yeni güncellemeyle beraber tüfek ve silah kalkanda umduğumu bulabilecek miyim :) İyi silah bulma şansları artırılmış galiba.