Seiko Saat İncelemesi

'Hounds Genel' forumunda MaCiT tarafından 17 Mart 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336

Türkiyedeki orjinal saat fiyatları çok yüksek olduğundan dolayı yurt dışından saat almaya karar verdim ve araştırmalarıma göre en iyi olan mywatcheshub.com sitesini buldum site biraz tuhaf ama sağlam site sadece paypal ile ödeme kabul ediyor.Şirket Singapurda sipariş verdiğiniz saatde singapurdan geliyor.

Ben Seiko Mens MWH SNKE63K1 modelini beğendim ve sipariş verdim tam 20 gün sonra kapıma kadar geldi.

Genel olarak saat otomatiktir ne kurma ister nede pili vardır hareket ile devreye girer yani saat enerjisini hareketten alır :) saatin altı şeffaftır mekanizma tamamen ortada ayrıca fosforlu olduğu için
    gece yada karanlık ortamlarda sanki ışığını açmış gibi net bir şekilde saate bakılabilir buda karanlık ortama ayrı bir hava katıyor kesinlikle su geçirmezdir kendim testini yaptım kordonunu büyütme ve küçültme kolay bir şekilde oluyor en küçüğe almama rağmen hala biraz bol geliyor ama kordondan bir diş alınarak bunuda yapabiliriz
    Tenik Özellikler bunlardır

Herhangibi bir sorunla karşılaşmadım kargo paketleme sağlam yapmışlar yırtık veya ezilme yoktu.Kargomu takip ettiğim site ise 17track.net hem Türkçe arayüzü var hemde otomatik sadece takip numaranı girdiğin an ülke farketmeden hemen buluyor ve bilgileri gösteriyor

Kargoda bilinmesi gerekenler eğer alacağız ürün 75€ dan fazla ise gümrüğe takılır ve kvd vs gibi şeyler ödersiniz o yüzden ödeme yaparken satıcıya not gönder seçeneği ile not yazabilirsiniz gümrük sorunu vardır fiyatı düşük yazın veya saat değilde başka ürün toka gösterin gibi , örneğin Customs have the problem the price is low, specify gibi daha iyi bir ingilizce ile yazılabilir :) ayrıca satın alacağınız site size derki takip numarası vermiyelim indirim yapalım bunu yapmayın ! şuda bir gercek yurtdışından bir ürün almak sıkıntılıdır gümrük memurları eğer o gün keyfi yerinde değilse ürünü geri yollar yada içinde başka bir şey var der ve sizi gümrüğe gelmenizi ister sizin gözetiminiz doğrultusunda paket açılır ve tüm masrafları öderseniz ürünü alırsınız

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.